New Knights Duel od Gameloft nyní v App Store

New Knights Duel od Gameloft nyní v App Store

Nejnovější klenot Gameloftu je nyní k dispozici v App Store

Rytířský duel Návrh týdne v App Store… Běžet! Na co ještě čekáte?

Hra Na základě středověkých spearfight turnajů budete muset soutěžit s nebezpečnými a bezohlednými nepřáteli aMá to režim jeden hráč a režim pro více hráčůZadruhé můžete vyzvat velké množství protivníků z celého světa.

souboj rytířů-4

Skvělá grafika této hry je stejně skvělá jako její fyzika. Mechanika je velmi jednoduchá, Měli byste dobře vybavit svou postavu a zvýšit rychlost svých koní nákupem brnění a přilby.. Jakmile se správně vybavíte, je čas soutěžit v extrémně vzrušujícím oštěpu. Jste připraveni na turnaj?

Duel of Knights má skvělou hratelnost

Souboj začíná tím, že oba bojovníci jsou umístěni na obou stranách kurzu a jezdí na vlastních koních. v tuto chvíli musíte rychle stisknout obrazovku, abyste se rychle dostali. Když váš kůň cválá směrem k nepříteli, když je značka umístěna jako malý zelený proužek, můžete jednoduše stisknout extra rychlost.

duel-rytíři-5

Okamžik přijde … Dav čeká … Oba koně se blíží a kopí musí být překročeno, aby se jednomu z nich podařilo zasadit poslední úder, mistrovský tah … Buďte rychlý a obratný! Prstem táhněte kopí směrem ke slabému místu brnění vašeho protivníka a hodit to na zem. Je to hra, která vyžaduje vynikající reflexy a velkou přesnost.

Tato hra má 3D grafiku a efekty zpomaleného pohybu

Gameloft použil fyziku hadrová panenka v reálném čase a skvělá grafika ve hře. Oba rytíři, koně a nastavení jsou pečlivě podrobné. Středověké prostředí je nádherné a můžete soutěžit v různých podnebích a v různé denní době.

Bojové animace v těchto soubojích jsou vzrušující a Středověká hudba vás přenese do zcela nového světa. Klus vašeho koně, výkřiky středověkých rytířů, hukot kovového brnění … Zvukové a atmosférické efekty jsou nádherné!

Režim historie Knight Duels (nebo Rival Knights) představuje 5 lig nebo turnajů, z nichž každý má 5 předních soupeřů, jako „finální šéfové“.

duel-rytíři-1

Existují různé způsoby boje v kopijích: setkání, tréninky, sponzorované bitvy a kampaně. Chcete-li soutěžit na všech úrovních, budete potřebovat skutečné dámy, které musíte naplnit, když porazíte protivníky. Velmi Získáte zlaté a diamantové mince, které vám pomohou vylepšit brnění, koně, helmy, kopí nebo koupit posilovače..

duel-rytíři-3

V režimu pro více hráčů máte přístup ke dvěma typům turnajů: King’s Fair a Level Tournament. Po přihlášení na jeden z těchto turnajů vás čeká remíza proti různým protivníkům. V tahovém herním režimu, jak vidíte ve videohře iPadizate, kterou vám představujeme níže.

Knights Duel ve videu

Stáhnout hru:

Stáhněte si hru zdarma z App Store pomocí odkazu níže:

Co si myslíte o této hře? Řekněte nám to v komentářích!

Na iPadizate | Hry pro iPad Air