Nejlepší aplikace a hry týdne pro iPhone a iPad (26. května 2014)

Nejlepší aplikace a hry týdne pro iPhone a iPad (26. května 2014)

Nejlepší hry a aplikace pro iPhone, iPad a iPad Mini z App Store týdne

Apple App Store se neustále vyvíjí. Nové aplikace a hry jsou v obchodě publikovány každý den. Jelikož je objem dostupných aplikací obrovský a není možné je všechny vyzkoušet, snažíme se vám každý týden pomáhat výběrem a komentováním nejlepších aplikací a her, které jsme mohli od iPadizate otestovat.

Další týden, další týden, kdy jsme testovali nespočet dobrých aplikací a her pro iPhone a iPad. Během tohoto týdne jsme měli to štěstí, že jsme vyzkoušeli některé úžasné aplikace, jako například: Paramount Channel, Uface nebo nový časopis MASMAG To přišlapalo v App Store. Pokud jde o hry, nemůžeme si stěžovat, že nemáme čas se nudit. Zombiewood, Real Racing 3, Traffic Racer nebo Respawnables Některé z nejlepších her, které jsme testovali na iPadu a iPhonu.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad a iPhone, které jsme stáhli a otestovali během týdne 26. května 2014

Magazín MASMAG

App Store je plný časopisů, ale bohužel ne všechny mají skvělou kvalitu. MASMAG je publikace mimořádně kvalitní, která je v této kategorii nová a odpovídá této premise. Je to časopis o životním stylu, který bude vydáván každé dva měsíce a my si jej všichni můžeme zdarma stáhnout z iPadu. Nenechte si ujít!

Paramount Channel

S oficiální aplikací Paramount Channel pro iPad a iPhone budete mít všechny informace o kanálu a jeho obsahu na dosah ruky. Budete moci vyhodnotit různé programy publikované řetězcem, sdílet je se svými přáteli na hlavních sociálních sítích a užít si veškerý obsah kanálu.

Uface

Uface je aplikace pro iPhone, která nám umožňuje vytvářet ilustrace tváří z našeho smartphonu jednoduše a s úžasnými výsledky. Umožňuje vám vytvářet tváře tahy, které simulují ruku a překvapují vaše přátele skvělými výsledky.

Kapsa

Množství informací, ke kterým každý den přistupujeme, je enormní a často najdeme obsah, který nás zajímá, ale v danou chvíli neumí číst. S Pocket můžeme tento obsah uložit pro pozdější čtení a uspořádat informace pro pohodlný přístup.

Photo Transfer Pro

Jednou z nejčastějších stížností uživatelů zařízení iPhone a iPad je, že není snadné přenášet fotografie mezi více zařízeními. Photo Transfer Pro je hračka. Stačí nainstalovat tuto aplikaci na každé zařízení a budete moci posílat fotografie přes WiFi připojení mezi nimi. Žádost ke zvážení.

Real Racing 3

Real Racing 3 je jedna z nejlepších řidičských her, které v App Store pro iPad a iPhone najdeme. Nyní byla aktualizována a zahrnovala novou soutěž: 24 hodin LeMans. Užijte si tuto skvělou hru při hraní tohoto legendárního závodu.

Zombiewood

Zombie budou vaším cílem; Abyste zachránili město Los Angeles před invazí těchto mrtvých postav z jejich hrobů, budete je muset zabít. K tomu budete k dispozici 30 různých zbraníse odemkne, jak budete postupovat hrou.

Dopravní závodník

Traffic Racer je nekonečná arkádová závodní hra, kterou si můžete užít v řízení. Budete muset vydělávat peníze, vylepšovat své auto a kupovat další vozidla, abyste mohli pokračovat vpřed a řešit všechny výzvy, které vás čekají. K dispozici pro iPad a iPhone.

Legenda Bubble Witch 2

Kdo si nepamatuje klasický Puzzle Bobble? Ve hře Bubble Witch Saga 2 najdeme hru, která má podobnou mechaniku, ale přizpůsobenou současnosti a dokonale se integruje se sociálními sítěmi, zejména s Facebookem. Hra pro iPhone a iPad, kterou si můžete užít a skvěle se bavit.

Obnovitelné zdroje

Respawnables je akční hra třetí osoby pro iPad a iPhone. Titul pro iPad a iPhone, který si díky online režimu můžeme hrát sami s ostatními. Připojte se k týmu, překonejte všechny výzvy, kterým čelíte, a všechny je zabijte.

To jsou některé Nejlepší aplikace a hry pro iPhone a iPad, které jsme tento týden stáhli a vyzkoušeliale jsem si jist, že ty ostatní znáš. Můžete nám pomoci dokončit seznam?