10 nejlepších Farmville 2 triků k rychlejšímu pohybu

10 nejlepších Farmville 2 triků k rychlejšímu pohybu

10 triků FarmVille 2, které pomohou vaší farmě růst rychleji

Před několika týdny vydala Zynga novou verzi hitu Farmville. V této nové verzi s názvem Country Escape (Rural Getaway) Budeme muset provozovat farmu pěstováním a obchodováním s potravinami, chováním zvířat, rybolovem a dokonce vstupem do družstevní farmy..

Jak se často stává, velkým úspěchem jiných platforem je dosažení mobilních zařízení. Farmville začal jako boom na Facebooku a vydělal Zynga miliardy dolarů. Po fázi Facebooku se obrátili na mobilní verze.

Tyto typy her fungují velmi dobře, pokud ne, zeptejte se SuperCell, vývojáře her, jako je Boom Beach, který má verzi farmářské hry s názvem Hay Day, nikdy nebyla tak úspěšná.

Útěk z Farmville-2-prairie

Jak to vždy děláme u nejvíce sledovaných her, Poskytneme vám řadu tipů a triků, díky nimž budou vaše hry stále lepší a lepší a že za sebou necháte své přátele. a konkurence rychleji. Toho se samozřejmě dá dosáhnout penězi, ale trpělivost a oběť jsou hezčí a levnější, že?

Stáhněte si hru

Nepoužívejte klávesy k dokončení mise

Jako vždy u tohoto typu hry existují určité zdroje, které nám pomohou postupovat rychleji, ale bude obtížné je získat. Protože, Naše doporučení je, abyste tyto klíče neztráceli při dokončování svých vylepšení nebo úkolů.uložit ty nejvyšší, když přestanete hrát.

Vydělávejte více peněz prodejem semen na trhu

Prodej semen nebo hotových výrobků je nejlepší způsob, jak vydělat peníze a zkušenosti. Takže prodávejte své produkty v prodejním stánku, abyste se mohli rozvíjet co nejrychleji, i když ano, neprodávejte produkty, které potřebujete k dokončení svých úkolů. Pokud potřebujete produkt k dokončení úkolu, uložte jej a dokončete a získáte více zkušeností.

farmville_2_game_guide_screens_2

Ujistěte se, že hrajete Wonder Roulette každý den

Každý den hrajete Farmvile 2 Útěk z venkova Máte šanci roztočit kolo a získat dárky. Abyste ji mohli používat, musíte dosáhnout úrovně 7, ale od té doby ji budete moci hrát každý den. Tímto způsobem můžete například získat cenné klíče.

Nejprve použijte Ke zlepšení vaší farmy klíče

Už jsme vám řekli, abyste si klíče nechali, ale měli byste si je nechat pro tento přesný okamžik. Musíte vylézt na farmu tak vysoko, jak je to možné, abyste více sklízeli, více prodávali a zvětšovali velikost. z vaší farmy. To bude klíč k vaší hře, takže to udělejte co nejdříve.

Navštivte farmy svých přátel

farmville_2_game_guide_screens_5

Tato hra vás odmění, pokud navštívíte farmy svých přátel. Můžete ho navštívit každý den a oplodnit jeho farmu, abyste získali ceny.. Těmito cenami mohou být klíče nebo častěji peníze, například ruleta.

Pokud budete utrácet skutečné peníze, kupte si klíče

Jsou lidé, kteří neradi utrácejí peníze za hry, ale pokud vám to nevadí, neztrácejte, kupujte klíče, ne mince. Mince jsou jednoduchým prostředkem, jak se dostat do většiny her, ale nejsou to klíče, takže do nich investujte své peníze, protože je budete potřebovat, abyste vylepšili farmu a dokončili ji dříve.

Připojte se k Facebooku a získejte 25 bezplatných klíčů

Jak jsem již zmínil, je to společenská hra. Protože, Pokud svou hru propojíte se svým profilem na Facebooku, Zynga vás odmění 25 bezplatnými klíčito vůbec není špatné. Samozřejmě se vašim přátelům nemusí líbit příliš mnoho zpráv o vaší farmě nebo o těch těžkých pozvánkách, a to je naprosto normální.

farmville_2_game_guide_screens_7

Požádejte své přátele z Facebooku, aby oplodnili vaši farmu

Pokud se rozhodnete propojit svou hru s profilem na Facebooku a přemoci své přátele žádostmi, Můžete je také požádat, aby vám pomohli dokončit některé plodiny nebo plodiny mnohem rychleji.. Mělo by to být vzájemné, takže pokud vám pomohou, navštivte jejich farmu, abyste zaplatili za jejich přízeň.

Využijte babičku každých 15 minut

Návštěva babičky může být pro vás velkou výhodou. Jeho návštěvou můžete získat velmi dobré cenyprotože se objevují vzácné předměty, kde obvykle získáte spoustu zkušeností. Klíče k tomu samozřejmě nepoužívejte, můžete jít každých 15 minut a bude vás to stát jen 50 mincí.

farmville_2_game_guide_screens_9

Podvádět hru změnou času

Mnoho her je náchylných k podvádění, pokud změníte hodiny zařízení. Představte si například, že dokončení vašeho mlýna trvá 8 hodin, poté přejděte do nastavení hodin a posuňte se o 8 hodin dopředu. Tímto způsobem bude váš mlýn dokončen automaticky.

Můžete to udělat kdykoli chcete, ale jak jsme již řekli dříve, krása hraje tvrdě, ne s podvodníky nebo skutečnými penězi. Buďte tedy trpěliví, počkejte, dokud to vydrží a budete se cítit lépe.

farmville_2_game_guide_screens_1

Tyto podvody vám pomohou vylepšit vaše hry, ale samozřejmě, a jak nám vždy připomínají přátelé z iMore, pravděpodobně máte své vlastní triky, jak své hry vylepšit. Zanechte nám komentář a pomozte tak všem hráčům Farmville 2 Rural Getaway.