IPadizate App of the Day: Worms 3

IPadizate App of the Day: Worms 3

Worms 3 pro iPhone, iPad a iPad Mini

Dnes tu máme hru Červi 3Třetí díl slavné ságy nejbojovnějších červů. Po nekonečných dodávkách a nesčetných hrách pro nesčetné platformy přicházejí do App Storu z rukou přátel Team17 nejbojovnější malí červi ve světě konzoly. Nyní si můžeme užít všechny jeho fantastické a extravagantní zbraně na našich iPadech, iPadech Mini a iPhone.

Hra pokračuje ve stejném duchu jako ty předchozí, budeme mít šanci Veďte tým odvážných červů vyzbrojených po zuby všemi druhy zbraní, abyste porazili naše nepřátele na různých bitevních polích. Mechanika se oproti předchozím hrám nemění, ale tento třetí díl je plný překvapivých zpráv.

Nejslavnější váleční červi jsou zpět

Jednou z těchto funkcí je nový režim karet, který můžete provádět prostřednictvím různých strategických karet, změňte začátek a konec každé hry na překvapení svého protivníka. Další z jeho atraktivních inovací je možnost vybrat si červy s novým třídním systémem. Budete si moci vybrat perfektní kombinaci s různými typy červů, z nichž každý má své vlastní jedinečné schopnosti, který z nich bude nejlépe vyhovovat vašemu stylu hry?

Worms 3 si můžete užít s přáteli v asynchronních hrách pro více hráčů.Vzhledem k tomu, že nemusíte hrát celou hru současně, proveďte svůj tah a počkejte, až váš protivník udělá co nejvíce. Na počkání se můžete pobavit tím, že se pokusíte porazit skóre svých přátel v režimu zabití jednoho hráče. Dobývejte úspěchy a předveďte své dovednosti zaměřením na začátečníky i zkušené válečníky. Jak daleko vaše dovednosti postupují?

červi-3

V režimu pro jednoho hráče budete muset být nejlepší s pěti novými tématy a 36 misemi, Pláž, zahrada duchů, farma, kanalizace a skládka budou bojiště, kde můžete uvolnit svůj plný potenciál jako válečný červ. Široká škála zbraní všech typů, až 6 nových zbraní a návrat klasiky jako babička nebo holub na dálkové ovládání.

Grafika hry se stále objevuje kreslená pohádka velmi charakteristické s dvojrozměrným nastavením, které zůstává věrné svému původu. Nyní s novou funkcí AirPlay, kterou Apple přidal do iOS, Své oblíbené červy si můžete vychutnat na televizní obrazovce pomocí AppleTV.. Můžete hrát se čtyřmi přáteli současně na obří obrazovce ve vašem obývacím pokoji. Aktivní hráč může provádět své pohyby tajně na svém zařízení, zatímco ostatní mohou sledovat pohyby na obrazovce.

červi-3-2

Jeho síla je stále hodiny nekonečného humoru a zábavy To nabízí hru pro iPad, která vám umožní hrát se všemi svými přáteli, ať už na internetu nebo v domácí televizi. Možná jeho slabinou je kontrola nad červy, i když se vrací s větší kontrolou, kterou si můžete vybrat mezi klasickými dotykovými ovládacími prvky nebo novým ovládacím systémem se směrovými tlačítky, správa červů může být trochu nudná, protože někdy výsledek pohybu není přesně to, co chcete.

Stručně řečeno, z Worms se stanou 3 Jedna z nejzábavnějších a nejzábavnějších her, které v App Storu můžeme najít. Opět klasika na vašich zařízeních, nenechte si ujít příležitost a bavte se bojem s těmito roztomilými červy.

Stáhněte si Worms 3 pro iPad, iPhone a iPad Mini