10 největších her pro iPhone roku 2015

10 největších her pro iPhone roku 2015

Dnes večer budeme Vytvořte si sbírku skvělých her pro iOS které si můžete užít na svém iPhone. Před několika měsíci jsme dokončili seznam 30 nejlepších her pro iPhone 6 z roku 2014 a tentokrát to byl rok 2015. Jsi připraven? Držte se na pohovce dobře, protože čela, která navrhujeme, vás překvapí a udělají hodně.

V tomto výběru najdete akční hry, bojování, sport, RPG, MOBA, dovednost … a více! Proto je to velmi různorodá recenze. Nenechte si ujít!

gorgeous-games-2015-2

Jedná se o největší hry pro iPhone roku 2015

Zpupnost

Zpupnost Úžasná MOBA s grafikou, která vás ohromí. Jeho skvělá hratelnost a dotykové ovládání z něj dělají opravdu návykovou a velmi, velmi zábavnou hru. Navíc je to zdarma! Doporučujeme!

hra o trůny

Hra o trůny vyšla relativně nedávno a myslíme si, že si v App Storu poradí velmi dobře. V průběhu roku 2015, Jelikož je to skvělá adaptace populární série Game of Thrones a tituly Telltale jsou obecně opravdu skvělé. Už jsme měli možnost vyzkoušet si Game of Thrones na iPadu Air 2 a líbilo se nám to!

NBA 2k15

NBA 2k15 je nejlepší basketbalová hra, kterou v App Store najdeme, a to v naprosté bezpečnosti. Vzrušující hra nabízí vynikající manévrovatelnost a prostě skvělá grafika.

Shadowmatic

Shadowmatic je inovativní, originální, kreativní a velmi dobře navržená hra. Naším cílem je dokončit 3D hádanky s některými objekty, které vrhají stín na zeď. Shadowmatic fyzika je velmi pohodlná a mechanika jednoducháale s obtížemi na pokročilejších úrovních.

Godus

Minulý rok Godus triumfoval a v obchodě s aplikacemi Apple hodně získalA samozřejmě je tento rok rok 2015. Pokud se chcete o této aplikaci dozvědět více nebo objevit tipy a triky, navštivte tento odkaz.

Monument Valley

Monument Valley je logická hra, která nás vyzývá k dokončení řady úrovní. Hrají s vizuální perspektivou a optickými iluzemi. Vysoce doporučeno!

Modern Combat 5: Blackout

MC5 je uznáván jako jeden z nejlepších střelců v App Storeje jedna z nejúžasnějších her dostupných pro iPhone. Vyzkoušeli jsme to a je to velmi, velmi dobré.

Asphalt 8: Airborne

Hra automobilové závody Byl vyvinut společností Gameloft a budeme dělat všechny druhy skoků, triků a předjíždění. Skvělý titul zdarma!

Nekonečný nůž III

Když mluvíme o „velkolepém“, Nemůžeme zapomenout přidat Infinity Blade III do tohoto seznamu.Jedna z nejlepších grafických her pro iPhone.

Oceanhorn

Oceanhorn, RPG dobrodružství Uživatelé IOS se všemi druhy tvorů, příběhů a předmětů k prozkoumání. Doporučujeme!

To jsou jen Některé z nejúžasnějších her v App Store. Jaké jsou vaše oblíbené hry pro tento rok 2015? Myslíte si, že nám to někdy chybělo? Čekáme na vás v sekci komentáře!