10 nejvíce návykových her pro iPhone 5 a 5s, iPad Air a Mini

Nejvíce návykové hry v App Store!

Nic dobrá mobilní hra, která nás baví už dlouhoNechte nás zapomenout na problémy a na chvíli nás izolujte od každodenního života. Ale ne všechny hry jsou stejné, existuje lepší, horší, více či méně zábavná … A existuje mnoho, velmi návykových věcí!

To Sbírka her pro iPhone a iPad vybrali jsme pro vás. Abychom vás rozptýlili po celé hodiny, závislost je vyloženě. Ale … Nezapomeňte na nás tolika hrami! ?

Nezapomeňte, že pod každým popisem hry nabízíme vám pole ke stažení takže si jej můžete nainstalovat na své iOS zařízení přímo z App Store.

návykové hry-2

Lesní teplo

Jungle Heat je super zábavná hra podobná Clash of Clans. V Jungle Heat musíte sbírat zlato, diamanty a ropu. S těmito prostředky budete mít příležitost vylepšit své budovy, věže, sklady a děla.. Budete moci zaútočit na nepřátelské vojenské základny hráčů z celého světa. Je to velmi zábavná hra, nenechte si ji ujít!

2048

Pravděpodobně 2048 Jedna z nejtěžších her z tohoto „návykového“ seznamu her. Přejeďte prstem a přesuňte všechny čtverce, stejně jako ve fyzickém hlavolamu. Zkombinujte dva čtverce stejného čísla, spojte je a spojte je, takto … Až 2048!

Twodots

Užijte si jednoduchý, ale návykový herní zážitek s Twodots, hrou kompatibilní s iPhone a iPad, vaším cílem vytvářejte kombinace spojováním bodů stejné barvy. Můžete je kombinovat s vodorovnými a svislými pohyby, ale nikdy ne šikmo!

PROHLÁŠENÍ

Spolu s Twodots a 2048 je dEXTRIS jednou z nejvíce návykových a nejstahovanějších her v App Store. V této rychlé hře pro iPhone a iPad Získejte nejvyšší možné skóre vyhýbáním se hrotům a překážkám kde se pokaždé přiblížíte rychleji. Proveďte nemožné manévry a přijměte výzvu dEXTRIS!

Candy Crush

Co říci o této slavné hře, na které je každý závislý? V Candy Crush budete muset na desce vytvořit skupiny cukrovinek a dezertů, vyhnout se a překonat některé sladké překážky. Odemknout lze stovky úrovní a jedná se o jednu z nejvíce návykových her pro iPhone a iPad v App Store. Pokud chcete zvládnout všechny tyto úrovně, doporučujeme vám navštívit našeho průvodce tipy a triky pro Candy Crush.

U buňka!

Velmi zábavná hra pro iPad a iPad Mini, která nás přiměje přemýšlet a přemýšlet…. Absolutně, perfektní hra pro strávení volných chvil dne a proměňte nudu v neomezenou zábavu. V buňce U! Musíte odstranit všechny buňky z hrací plochy a získat nejvyšší možné skóre. Je to zábava!

Dirby klapka

Dirby Flap je nejzajímavější klon Flappy Bird, ale naopak je zprava doleva. Mechanika hry nadále zachovává podstatu Flappy Bird: Skládá se z poklepání na obrazovku iPhonu a iPadu, pohybu vpřed a překonání co největšího počtu potrubí. Nenechte si ujít!

Ruzzle dobrodružství

Dopisní hra, která si klade za cíl vyřešit více než jednu ohromující a magickou slovní hádanku, Zkoumejte a vytvářejte svá vlastní slova a vyhýbejte se různým překážkám a obtíže, které vám přináší. Ve hře Ruzzle Adventure je spousta úrovní a ostrovů. Podívejme se, kdo dělá nejdelší slovo!

Výstřel

Smash Hit je zajímavá a návyková dovednostní hra kompatibilní s iPhone a iPad a zcela zdarma. Nedávno se objevil v App Store a brzy se díky své kreativitě a skvělému futuristickému rozhraní stal jednou z nejstahovanějších her. Ve hře Smash Hit musíte skákat rozbíjením překážek házením ocelových koulí. a procházet prostory, které osvobodíš. Velmi rozmazaný!

Legenda Bubble Witch 2

Cílem hry Bubble Witch Saga 2 je kombinovat barevné bubliny, dokud nejsou zakončeny prázdnou deskou. a dosáhnout tak nejvyššího možného skóre. Stejně jako v Candy Crush existuje i v Bubble Witch Saga 2 několik úrovní, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný úkol. K dispozici je více než 50 úrovní! Zvládnete to?

Despicable Me Minion Rush Gru

V této veselé hře si Minions navzájem konkurují, aby se stali nejodpornějším padouchem Minionů. Gru Minion Rush Nekonečný běžec, kde musíte překonávat testy, výzvy a překonávat překážky. Nenechte se rozptýlit, každou chvíli narazíte na Vector a některé další padouchy, kteří se vám pokusí zabránit v dosažení vašeho cíle. Jste připraveni zahájit svoji misi?

Jakou hru byste přidali do této kompilace?

Vybrali jsme kompilaci návykových her od iPadizate pro každý vkus, bohužel je nemůžeme zahrnout všechny. Je připravená toto je jen tisícina všech návykových her v App Store. Rádi bychom znali váš názor. Co je to za hru, díky které nebudete vzhůru více nocí? Jakou hru jsme na tomto seznamu nechali? Účastní se!

Sdílejte tento seznam se svými nejvíce závislými přáteli na sociálních médiích pomocí tlačítek v horní části tohoto příspěvku!