Rozžhavte puzzle, doplňte geometrické obrazce jedním zásahem

Glow Puzzle pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone

Léto je tady a máme před sebou několik měsíců, kde většina lidí stráví několik dní na dovolené. Budou to dny fyzického i duševního odpočinkuje ideální pro nabíjení baterií, které používáme po dlouhý pracovní nebo tréninkový rok. A v té době nic lepšího než někteří mentální dovednostní hra aby byla mysl plně funkční.

Vývojář Nexxstudio Navrhuje otestovat svou mysl hraním Záře PuzzleJe to aplikace určená pro iPad i iPhone. strávíte dlouhé hodiny pokusy o řešení problémů to vás povznáší. Hra Playing Glow Puzzle se vrací do školních a středoškolských časů, kdy trávíme méně zábavné lekce kombinováním geometrických obrazců s tužkou, aniž bychom dvakrát překročili stejnou čáru. Pamatuješ si je?

Hra s Glow Puzzle pro iPad

dynamický hra Záře Puzzle Je to velmi snadné pochopit a ještě snadnější hrát. Má více než 600 etap, které vám budou nabídnuty geometrický tvar, který musíte vyplnit spojením bodů, kde se protínají dvě nebo více čar, a aniž byste dvakrát překročili stejnou čáru. Není to snadné? Ačkoli je to pouze v angličtině, bude velmi snadné začít řešit navrhované problémy, protože aplikace je velmi vizuální.

glow_puzzle_iphone_1

Když začnete hrát, aplikace vám poskytne mechanismus hry. malý návod Můžete ji přeskočit, pokud již víte, jak ji hrát. Začněte spojovat tečky a uvidíte, jak se řádky rozsvítí takže už víte, kde jste. Než začnete vyplňovat řádky, je vhodné mít mentální představu o cestě, kterou budete následovat. I když se to může zdát snadné, zjistíte, že mnoho z navrhovaných čísel je složitější, než se zdá.

glow_puzzle_iphone_4

Ve verzi pro iPad a iPhone má Glow Puzzle 41 úrovní hry a každá bude mít 16 geometrických postav. Celkový, Vyřešit více než 600 geometrických tvarů. Nemůžete si svobodně vybrat postavu, kterou chcete dešifrovat. Stačí si vybrat čísla, která jste vyřešili, a abyste postoupili na další úroveň, musíte vyřešit všechna navrhovaná čísla na úrovni, ve které se nacházíte.

glow_puzzle_iphone_5

Při řešení navrhovaných problémů bude navrhovaný počet stále složitější. Můžete se pokusit vyřešit problém tolikrát, kolikrát chcete. protože neexistuje žádný maximální počet životů jako v jiných dovednostních hrách. Pokud narazíte na problém, máte pět vtipálek které můžete použít k přechodu na další úroveň. Používejte je opatrně, protože nebudete moci dobít utracené zástupné znaky!

glow_puzzle_iphone_6

Nabídka Glow Puzzle pro iPad

V levém horním rohu úvodní obrazovky hry se zobrazí tato ikona: Ozubené kolo. Je to on nabídka nastavení. Pokud jej zadáte, můžete si vybrat, zda to chcete nebo ne. zvukové efekty a barva čáry Váš geometrický tvar při plnění. Máte čtyři možné barvy. Během hraní her můžete zvukové efekty povolit nebo zakázat přímo z ikony reproduktoru v pravém horním rohu obrazovky hry. A pokud chcete začít hru znovu, můžete: Možnost „Obnovit“ z možnosti „Obnovit hru“ začít znovu.

glow_puzzle_iphone_2

A nezapomeňte, že můžete použít nejznámější sociální sítě, Facebook a TwitterVyzvěte své přátele, aby vytlačili jejich mysl nebo sdíleli, kde se ve hře nacházíte, pomocí hry Glow Puzzle.

Stáhněte si Glow Puzzle