10 nových her pro iPhone a iPad, které byste měli vyzkoušet

10 nových her pro iPhone a iPad, které byste měli vyzkoušet

Tento rok 2015 bude pro hry v App Store velmi dobrým rokem. Vlastně už byli jsme svědky spuštění autentických her Stejně jako Dungeon Hunter 5, Alto’s Adventure nebo Lost Within…

Tentokrát vám přinášíme 10 skvělých nových her kompatibilní s iPhone A společně iPad Myslíme si, že iOS je dnes nejlepší … Připojili byste se k nám a prozkoumali je?

10 nových her, které byste měli vyzkoušet (5)

Video kompilace

Než začneme vybírat nejlepší hry současnosti, doporučujeme navštívit našich 10 nejlepších her pro iPad, iPad Air a Mini z roku 2015 nebo přehrát video níže:

10 skvělých her, které byste měli vyzkoušet

Alto’s Adventure

10 nových her, které byste měli vyzkoušet (1)

Alto’s Adventure minimalistická hra nekonečného žánru. V tomto velkolepém titulu si vezmeme kůži peruánského lyžaře (existují různé postavy s vlastními schopnostmi) a budeme se muset vyhýbat překážkám, drtit se na lanech, skákat z útesů, dělat akrobacii … Důrazně doporučujeme!

Alto’s Adventure Review na iPadizate

Dungeon Hunter 5

10 nových her, které byste měli vyzkoušet (2)

V našem seznamu nadcházejících her pro rok 2015 jsme hovořili o tom, že Gameloft’s Dungeon Hunter 5 vyjde brzy a brzy vyjde. A tak o měsíc později přišlo toto působivé RPG grafika, která vám vybuchne. Přestože kinematika není v této části příliš běžná, byla výrazně vylepšena, pokud jde o hratelnost, a byly přidány všechny druhy nových funkcí.

hra o trůny

10 nových her, které byste měli vyzkoušet 13

Pokud máte rádi seriál HBO „Hra o trůny“ nebo pokud rádi čtete jeho knihy, nemůžete si nechat ujít Telltaleův titul Hra o trůny. Líbí se nám to! Film plný emocí, krve a krutosti, vynikající grafika pro mobilní hru a mnoho příběhů protkaných různými postavami.

Příběhy z pohraničí

10 nových her, které byste měli vyzkoušet (7)

Pokračujeme další z nejnovějších verzí Telltale: Tales From The Borderlands. Velmi zábavný název s překvapivým příběhem že jsme si jisti, že se vám bude líbit. Stejně jako v Game of Thrones budeme mít příležitosti v Tales From The Borderlands. dělat rozhodnutí to přímo ovlivní běh historie.

Nedojíždí do práce

10 nových her, které byste měli vyzkoušet 11

Don’t Not Commute je jednou z nejnovějších her v App Store. Naším cílem bude přiveďte do svého cíle různá vozidlaale s plusem složitosti … Každá cesta, kterou absolvujeme, se přidá na každou úroveň, takže je zábavné vidět a vyhnout se ostatním vozidlům. Vysoce doporučeno!

Nekontroluje dojíždění do práce

Zarámovaný

10 nových her, které byste měli vyzkoušet 12

Máte rádi komiksy? Pak si zamilujete Framed! Umožňuje nám vytvářet vlastní komiksy umístěním a uspořádáním různých dálničních známek ve správném pořadí.

Vnitřní exploze

10 nových her, které byste měli vyzkoušet (3)

Implosion je futuristický RPG se skvělou grafikou. velmi dobrá hratelnost a lepší manévrovatelnost. Kromě toho je skvělá fyzika naší postavy i útočné (a obranné) pohyby našich nepřátel.

Ztracen uvnitř

10 nových her, které byste měli vyzkoušet (4)

Když mluvíme o nových hrách v App Store, nemůžeme nechat ujít Lost Within … hororovou hru, ve které budeme muset přežít se všemi druhy tvorů v opuštěné psychiatrické léčebně … Chilling! :NEBO

Taichi panda

Taichi Panda jedna Akční RPG V Asii to bylo mimořádně úspěšné. Hack & slash, kde si můžeme vybrat naši postavu, vybavit ji nejlepšími dovednostmi a zbraněmi a zabít všechny druhy trolů, skřetů, banditů a tvorů.

Marvel Future Fight

10 nových her, které byste měli vyzkoušet (6)

Nakonec vám doporučujeme stáhnout si Marvel Future Fight. V této nové hře budeme mít příležitost vytvořte si vlastní tým superhrdinů Bojovat s Ultronem a jeho loutkami. Nabízí také režim pro více hráčů skládající se z PvP bitev 3 proti 3 hráčům. Chcete vědět víc? Nenechte si ujít kompletní analýzu hry Marvel Future Fight.

Jaké jsou vaše oblíbené hry pro iOS?

Není pochyb Hry pro iPhone a iPad V tomto seznamu najdete ty nejlepší z App Store, ale v poslední době byly docela zajímavé i další nové hry… Jaká je vaše oblíbená hra pro iOS? Chcete některý doporučit? Připojte se k komentářům!