3 nejlepší RPG hry okamžiku pro iPad

3 nejlepší RPG hry okamžiku pro iPad

App Store je nevyčerpatelný nový zdroj hry a aplikace. Každý týden se objevují působivé titulky, které nás udržují v závislosti iPad na hodiny a hodiny. Dnes představujeme nejlepší RPG Spuštěno v posledních měsících pro tablety Apple.

Zatímco hry RPG (hraní rolí) pro ty, kteří tento žánr neznají, umožňují nám ovládat postavu (nebo několik) jdeme na epická dobrodružství Bojuje proti démonům, skřetům a všem druhům tvorů. Obvykle budeme muset vyvinout různé prvky, jako jsou brnění, zbraně, dovednosti …

Bez dalších okolků … Pojďme začít!

Kompilace 3 nejlepších RPG her pro iPad

Dungeon Hunter 5

RPG-hry okamžiku (2)

Dungeon Hunter 5 byl oproti předchozí verzi vylepšen mnoha způsoby. Vlastně, Gameloft provedl vylepšení většiny částí hry. Drobné hrady jsou zahrnuty, aby čelily ostatním hráčům v asynchronních hrách pro více hráčů, postavám a zbraním s různými prvky (oheň, příroda, temnota …) a mnohem více.

V Dungeon Hunter 5 si ale nebudeme moci užít kooperativní hry pro více hráčů, které byly v předchozích částech tak úspěšné.

Taichi panda

RPG paměťové hry 3

Taichi Panda je zábavná hra „střih a seč“ pro iPad, která nás vrhá do světa fantazie s miliony hráčů. Nabídky brutální grafika a skvělá fyzika her.

Stejně jako Dungeon Hunter 5 je Taichi Panda zdarma, proto vám doporučujeme, abyste si to vyzkoušeli a užili si emotivní bitvy.

Vnitřní exploze

RPG-hry okamžiku (1)

Implosion je nejnovější v tomto malém seznamu a mimochodem také nej futurističtější. Grafické nastavení je naprosto příkladné a hra (i když občas trochu chaotická) je opravdu dobrá.

V Implosion najdeme úplně zničenou planetu Zemi a budeme muset zabránit vyhynutí lidstva. Velmi doporučený název.

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší RPG hry pro iPhone 6 a 6 Plus.

Ty se staly 3 RPG hry Co chceme zdůraznit v naší dnešní recenzi … Ale je toho mnohem víc! Co si o nich myslíš? Jaký je váš oblíbený název tohoto nebo jiného žánru? Už jsme někdy zapomněli?