10 nových herních vydání pro iOS v roce 2016

Jelikož letošní rok končí, je čas se zásobit nejlepšími hrami pro iPhone a iPad z roku 2015 a také zjistit, co nám příští rok přinese. Nové herní verze pro iOS.

V posledních dvou měsících se na hráčské scéně pro iOS objevilo několik nových funkcí a většina z těchto her byla úspěšná: Lara Croft GO, Rayman Adventures, Worms 4 …

Pád titána

Jak jsme však zmínili dříve, je čas podívat se dopředu a zjistit všechny podrobnosti od špičkových vývojářů a dozvědět se o nadcházejících vydáních her.

Jaké hry přicházejí na iPhone a iPad v roce 2016?

1. Jiný PvZ 3 …

Ano nebo ano přijde Plants vs Zombies 3. Developerská společnost PopCap obvykle vydává titulek ročně, ale tentokrát herní mechanika se může radikálně změnit … Budeme věnovat pozornost novinkám!

2. Super Mario?

Ne, vážení čtenáři, ten pokorný duch serveru také bolí, ale … s největší pravděpodobností Nintendo v roce 2016 nespustí Super Mario jako iPhone a iPad. Ale přinesou 5 her zdarma – odvozených od nejlepších hitů hry.

3. Větev Futu pro iOS!

Co může být lepší než Futu-rama pro definování „budoucnosti krajiny“ hraní her na iOS? A nedávno vyšly zprávy o uvedení této zábavné hry pro iPhone a iPad. Hra s názvem Futurama: Hra dronůa to ukazuje na mnoho dávek dobré nálady.

Zahájení futuramy

4. Zombie vyčistí „Katanazo“

Tento nadcházející rok 2016 bude mít úplně jiný směr v příběhu The Walking Dead od Telltale a my si konečně budeme moci vyzkoušet jednu z hlavních postav televizních seriálů a komiksů: Michonne. Všechno ukazuje, že The Walking Dead: Michonne vypráví vedlejší příběh v podobě mini série Když to všechno začne, povíme si, čím si prošla Michonne, a další postavy jako Rick nebo Glenn se mohou (opět) objevit v podivném epizodickém herním portrétu. Nenechte si ujít trailer, je velmi bohatý.

5. Clementine a Z puberty

Ale pokud jste si mysleli, že se tam Telltale zastaví, velmi byste se mýlili, protože kromě The Walking Dead: Michonne, Třetí díl The Walking DeadMožná bychom mohli vidět Clementine jako teenagerku (v sezóně dva jí bylo 11 let).

Clementine in The Walking Dead (1)

6. Epické boje k smrti

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky Dungeon Hunter 5! Jeden z nejočekávanějších iPhonů a iPadů bude brzy uveden: Albion online. MMO s působivou grafikou v nejčistším stylu DH, ale více zaměřené na PvP bitvy a mírně odlišné herní mechaniky.

7. Šlechta, hlad, dobytí a krásný příběh

Dejte si pozor, protože toto spuštění iOS pro iPhone a iPad bude nepochybně jedním z nejúspěšnějších spuštění roku 2016: Sloupy Země. Název založený na literárním díle Kena Folletta.

8. Bez zapomnění FPS …

Particle City, nová společnost zabývající se vývojem mobilních her, vytvořila partnerství se společnostmi Nexon a Respawn Entertainment Titanfall: Mobilní projektje sci-fi FPS s ohromující grafikou.

9. Virtuální realita … A hrozné!

Další spuštění pro iPhone a iPad v příštím roce 2016 nás nechá otevřenými ústy … Supernatural Activity VR! Hra, která nám poskytne zcela nový zážitek ze systému iOS.

10. Nejlepší EPIC římská mytologie

A nakonec, Římští bohové Od Gameloftu, jehož cílem je inovace a revoluce s novou hlavicí mezi římskými bohy. Pintaza

Více informací o iPadizate | 10 nových herních vydání pro iPhone a iPad

Pravda je, a priori, další uvedení iPhonů a iPadů vypadají naprosto brutálně. Jeho grafika bude navíc skutečným zázrakem na nových zařízeních, jako jsou iPad Mini 4, iPad Pro nebo iPhone 6s a 6s Plus.

Váš názor nás zajímá

Který z nich Verze pro iOS líbilo se ti to víc, který bys chtěl v roce 2016 nejvíce vyzkoušet? Už nemůžete čekat na třetí sezónu legendárního The Walking Dead?

Chcete-li tyto hry pro iPhone a iPad doporučit svým přátelům a rodině, připojte se k sekci komentářů pod tímto článkem a sdílejte příspěvek na svých sociálních sítích.