10 úžasných her pro iPhone a iPad

10 úžasných her pro iPhone a iPad

Koupili jste si nedávno svůj iPhone nebo iPad? Nebo vás naopak unavují hry, které jste na svých zařízeních hráli měsíce? Pokud se ocitnete v jedné z těchto dvou situací, jste na správném místě. Postarali jsme se Sbírejte ty nejlepší hry, které můžete hrát na iPhonu a iPadu.Střet klanů

Máme tu nejlepší z nejlepších, včetně her v této recenzi čerstvé z trouby, klasika a většina fotbalových fanoušků. Všechny tyto hry jsou navrženy tak, aby plně využily váš potenciál a eliminovaly nudu tím nejlepším možným způsobem. UPOZORNĚNÍ: Nejsme zodpovědní za žádnou z těchto skvělých her, díky kterým se stanete závislými.

pac man 256

Nejlepší hry pro váš iPhone a iPad

Stickman z kopce

Můžete to všechno riskovat sestupem ze svého oblíbeného kola.

Křížová cesta

Vydejte se po silnicích nebo se pohybujte po vlakových kolejích, když budete řídit jednu z mnoha postav, které můžete v této hře získat.

Střet klanů

Využijte svůj mozek na maximum a ukažte, jak strategicky můžete být, poražte všechny své protivníky a přidejte se k nejlepšímu klanu.

PAC-MAN 256

Pamatujete si na ty časy, kdy jste chodili do arkád a mohli jíst „duchy“ s PAC-MANem? Nyní to můžete dělat odkudkoli pomocí iPhonu nebo iPadu. Ačkoli herní zážitek není úplně stejný jako u arkádových strojů, měli byste se nyní vyhnout závadě v celé hře.

MARVEL Super Heroes Battle

Bojujte se všemi postavami Marvel Universe v této zábavné hře, kdo ví, možná získáte svou oblíbenou postavu.

Geometry Dash Meltdown

Pokuste se zvládnout 100% všech fází této návykové hry a nezapomeňte, že vše souvisí s hudbou.

Směřovat! Hrdina

Nezapomínáme na fotbalové fanoušky a zde vám přinášíme některé z nejlepších fotbalových her pro iOS.

Star Wars ™: Galaxy of Heroes

Viděli jste nejnovější film Star Wars? Pokud chcete více, díky této hře se budete cítit jako skuteční Jediové nebo Sithové, zatímco budete porážet své protivníky.

Asphalt 8: Airborne

Pokud máte rádi auta a závody, můžete se při běhu stovek km / h cítit svobodně a vyhrát závody v této aplikaci.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Tato hra je určena pro každého, kdo je fanouškem karet. Navíc byl vyvinut společností Blizzard, takže můžete najít postavy z celého světa Warcraft.

Co si myslíte o těchto hrách? Které hry se vám na iOS líbí nejvíce? Napište do komentáře.

Na iPadizate | Hry IOS