10 nových herních vydání pro iPhone a iPad

V letošním roce jsme byli svědky uvedení úžasných her jako Dungeon Hunter 5, Game of Thrones nebo Alto’s Adventure. Ale Dosud působivé tituly pro náš iPhone a iPad.

Zatímco se bavíme hraním nových her roku 2015, můžeme se na ně krátce podívat. Budoucí vydání v App Store. Jsme si jisti, že mnoho z nich vás příjemně překvapí.

nové verze-c

10 budoucích herních vydání pro iPhone a iPad

Lara Croft: Relic Run

Milovníci nekonečných běžeckých her jako Temple Run nebo Subway Surfers mají štěstí, protože Lara Croft se přidá k hrám tohoto žánru. Ale Lara Croft: Relic Run nebude vaší typickou nekonečnou hrou, kde se musíte vyhýbat překážkám, skákat a pohybovat se ze strany na stranu. střílejte na naše nepřátele a utíkejte ke zdím v nejčistším stylu „Tomb Raider“. Zkušební spuštění proběhlo v Nizozemsku a u dalších obchodů s aplikacemi se stále očekává konkrétní datum.

Need for Speed: No Limits

Splátka No Limits se blíží k populární sága Need for Speed ​​v App Store. Tato hra nám představí skvělou hru s úžasnou grafikou a spoustou aut k odemčení. Jeho výstup se blíží velmi brzy.

LEGO Jurský svět

Ano, milí čtenáři, letos bude LEGO Jurassic World s vývojem venku. Doporučený titul Obvyklý a charakteristický humor filmů LEGO. Jeho spuštění proběhne od června 2015.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Více než LEGO. Batman 3: Beyond Gotham S pláštěm z vesmíru DC budeme muset bojovat proti zlému Brainiacovi, který nás postaví do kůže populárního superhrdiny a pokusí se zničit Zemi. Můžeme však odemknout až 150 znaků navíc. Přijde ve druhém čtvrtletí roku 2015.

Režim příběhu Minecraftu

Jak jsme včera předpověděli, Telltale a Mojang se dali dohromady a vytvořili nové grafické dobrodružství: Minecraft Story Mode. Zábavná 3D pixelová hra, kde musíme dělat důležitá rozhodnutí ovlivní zbytek příběhu a jeho znaky.

Angry Birds Fight!

V Angry Birds Fight! hráči budou muset soutěžit v tahových bitvách proti jiným ptákům když děláme kombinace na desce dole. Něco jako Candy Crush s oblíbenými Angry Birds. Kromě toho je zajímavé si uvědomit, že předloží nabídku. online režim pro více hráčů a jeho před verze je k dispozici na App Store v Thajsku.

Pozůstatky bohů

Remains of the Gods bude žánr strategické hry MOBA 3 vs 3 hráče Bude mít velmi výkonnou grafiku. Relics of the Gods vyvinutá čínskou společností, 51 různých hrdinů až s 15 třídami. Jeho spuštění dorazí na iPhone a iPad v červenci 2015.

https://youtu.be/VTZ3bCb290I

Stolní závod: Světové turné

Mnoho z vás hrálo Table Top Racing, zábavnou závodní hru s mini autem. barevná a čistá 3D grafika. Pokračování vyjde v posledních čtyřech měsících tohoto roku.

Ghostbusters: Puzzle Fighter

V New Yorku byly otevřeny tajemné portály a po celém světě se objevují stále více duchů a ošklivých tvorů … Je čas přivolat Ghostbustery! Ghostbusters Puzzle Fighter Bude to odpovídající hra velmi podobná Angry Birds Fight! už jsme s tebou mluvili.

Dead Effect 2

Chtěli jsme si nechat to nejlepší pro poslední… pokračování Dead Effect! Titul, který dorazí ve třetím čtvrtletí letošního roku a představí nám působivou vesmírnou hru. stovky a stovky zombie budou sestřeleny. Nenechte si ujít propagační video!

Mohlo by se vám líbit… Spuštění aplikací a her, které nám přineseme do roku 2015

Hledali jsme a snažili se najít to nejlepší Vydání her pro iPhone a iPad z roku 2015a výsledek byl úžasný. Do této recenze jsme zahrnuli všechny druhy her: RPG, FPS, závodění, dobrodružství … Které z nich dáváte přednost? Existují nějaké příspěvky, které chcete zvýraznit? Která z těchto skvělých her bude podle vás nejlepší v App Store?