10 zábavných her pro iPhone a iPad z App Store

10 zábavných her pro iPhone a iPad z App Store

App Store dosáhne 8 let a my jsme se rozhodli jej vydat na oslavu Nová kolekce her pro iPhone a iPad.

Chtěli jsme se s vámi podělit o nejlepší hry současnosti, ale App Store je plný her pro každý vkus a barvu, proto vás zveme, abyste navrhli své oblíbené z komentářů.

vysoké dobrodružství-8

Tyto hry jsou ideální ke stažení na vašem iPhonu nebo iPadu a užijte si příjemný a příjemný čas ležící na pohovce ve vašem obývacím pokoji. Nenechte si je ujít!

Výběr 10 zábavných her z App Store

NBA Live Mobile

NBA Live Mobile nedávno dorazila do App Store, tato basketbalová hra pro iPhone a iPad má docela přijatelnou grafiku a skvělou herní mechaniku. Vysoce doporučeno!

Pokemon jít

Co říci o Pokémon GO? S Pokémon GO se horečka rozšířené reality konečně dostala do App Store. Hra, která byla úspěšná po celém světě. Běžte je všechny!

Alto’s Adventure

Tato nekonečná hra pro iPhone a iPad nabízí skvělou minimální grafiku, vynikající hratelnost a je velmi návyková! Podívejte se na naši recenzi Alto’s Adventure, kde se dozvíte více a rozhodnete se, zda si ji koupíte.

Clash Royale

Spin-off Clash Of Clans se stal populárním v App Store pro iPhone a iPad. Epické bitvy, stejné postavy ze série a skvělá zábava.

Godus

Staňte se Bohem v Godusu pro iPhone a iPad a nechte své následovníky stavět budovy, shromažďovat zdroje atd. Budete mít příležitost poskytnout. Můžete také formovat hory, vytvářet bouře, posílat meteory, měnit řeky a mnoho dalšího. Super doporučeno!

Slither.io

Název nové trendy virální hry je Slither.io, podobně jako Agar.io, ale její hratelnost se mírně liší. V této hře pro iPhone a iPad budete ovládat červa a musíte se pokusit obklopit své protivníky, abyste získali více bodů.

Dream City: Metropolis

Postavte město svých snů!

Dělová věž

Ball Tower je typická hra pro iPad a iPhone, jejímž cílem je dostat míč co nejdále dotykem na obrazovku.

The Walking Dead: Michonne

Jedná se o spin-off ságy The Walking Dead pro iPhone a iPad, která nás staví do kůže jedné z nejcharismatičtějších postav v seriálu a komiksu.

Horizon Chase – světové turné

Velmi zábavná retro závodní hra, byla to nejlepší hra roku 2015 v App Store, proto doporučujeme vyzkoušet si ji. ?