contador de visitas gratis Skip to content

Implosion je skvělá hra pro iPhone a iPad

Na hrách pro iOS je něco hezkého iPhone a iPadZvláště pokud jde o tablety Apple, umožňují nám užít si zcela jedinečný zážitek s působivým potenciálem a hrát si na gauči doma, v posteli i jinde. A jeden z titulů, který maximálně využívá funkce iPadu. Vnitřní explozeje velmi doporučené RPG.

Implosion přichází do App Store za cenu 9,99 EUR a plně chápe omezení mobilních zařízení a nadále poskytuje, i když je. vynikající hra a ukázkovou grafickou část.

https://www.youtube.com/watch?v=FD78LcO2PEo

Implosion je jedna z nejlepších hackerských her v App Store

Už jsme si mysleli, že po vydání vylepšeného a úžasného Dungeon Hunter 5 se neobjeví žádné RPG, které by se mohly dostat na vrchol. Dokud nepřijde Taichi Panda a týdny později, dokud nás Implosion nenechá bez slov.

imploze 3

V Implosion můžeme komunikovat s ozbrojenou postavou úžasný meč, střelná zbraň a speciální schopnosti To nám umožní navždy ukončit nepřátele.

Existují také „super pohyby“, které naplní energetickou lištu při zahájení různých útoků. Kombinovaný systém je založen na rytmu a rychlosti našich klepnutíProto je velmi důležité být v našich bitvách rychlý.

vnitřní exploze (2)

Futuristické RPG epické války

Imploze probíhá v apokalyptickém světě a jeho úrovních, jako v DH5 nebo MC5, 5 minut času a mimochodem, velmi rozmanité. V některých případech budeme muset bránit naši základnu, v jiných budeme bojovat s epickými bitvami proti finálním bossům atd.

Všechno v aplikaci Implosion pro iPhone a iPad vypadá luxusně, a to jak úroveň detailů textur různých scénářů, tak i vizuální efekty nebo fantastické útočné pohyby.

imploze (1)

Krátce mluvíme o titulu nenechá nikoho lhostejnýmMá brutální grafiku a jednoduše vynikající hratelnost, i když některé jednoduché, ale intuitivní ovládací prvky a historie nás nechaly chtít víc. Vyzkoušejte to a dejte nám vědět, co si myslíte v komentářích!

Mohlo by vás také zajímat: 10 nejlepších RPG pro iPad.

Stáhnout Implosion

Tento skvělý titul pro iPhone a iPad můžete získat z widgetu pro stažení níže:

Jak vysoko jste dosáhli v Implosion? Jsi zaseknutý? Chcete se o tomto tématu dozvědět více? Jaké jsou vaše oblíbené RPG pro iPhone a iPad?