5 skvělých logických her pro iOS

Máte rádi logické a logické hry? Ti, kteří vám škrábají mozek a testují vaše mentální schopnosti? Pokud ano, zveme vás ke čtení, protože dnes vám na iPadizate nabízíme malý výběr těch nejlepších logických her, které právě teď najdete v App Store.

Hry typu puzzle, známé také jako křížovky, jsou vytvářeny pro následující účely: zvýšit duševní schopnosti, schopnost reakce a posílit paměť. Dalo by se říci, že tyto hry slouží k trénování mozku. Připravený?

nejlepší logické hry-ios-2

Více informací o iPadizate | Nejtěžší hry pro iPhone a iPad pro toto léto

Otestujte si své mentální dovednosti pomocí těchto her pro iOS

Pokoj tři

Budete se muset vypořádat ve třetí části slavné hry The Room Série testů a hádanek navržených tajemnou postavou známou jako „Řemeslník“. Místnost tři má nová prostředí a zóny plné tajemných artefaktů, které si můžete prohlédnout.

Trojky

Nehodíme číslo tři, protože to najdete v této další hře s názvem Tři Překvapivě návyková hra sudoku s moderním nádechem. Tato hra je navíc skvělá pro vývoj, pokud jde o výpočet a výpočet.

Lara Croft GO

Vžijte se do role Lary Croftové a proveďte ji ruinami starověké civilizace. Tohle je Logická a dobrodružná hra, ve které musíte prozkoumat ruiny a objevit jejich tajemství a najděte pravdu o královně prostřednictvím 101 hádanek zahrnujících šest epizod.

Stovky

Zvětšujte body a zabraňte prasknutí kruhů. Tyto kruhy jsou červené a těkavé, jak se zvětšují a pokud se srazí s Boomem! Vybuchnou a vaše hra skončí.

Screabble EA

V neposlední řadě máme Scrabble, verze legendární deskové hry pro mobily. Není pochyb o tom, že více než jeden z nich ve své době hrál Apalabrados, hra jako je tato, musíte vytvářet slova na desce, ale v tomto případě je Scrabble založen na pravidlech stejného jména deskové hry.

Tyto Některé z nejlepších logických her v App Store, ale ne jediné. Pokud tedy máte pocit, že jsme nechali nějaké připravované materiály, které by měly být součástí tohoto seznamu, můžete nám v komentářích sdělit, který z nich.