Blázen utratí 1 milion dolarů za hru na iPhone

Free-to-play hry v App Store pro iPhone a iPad jsou velmi nebezpečné v rukou nezletilých i dospělých. A tato zpráva je toho jasným příkladem.

Muž v Kalifornii zneužíval finanční prostředky ve své společnosti, Utraťte milion dolarů za hru na svém iPhone.

Podle soudní zprávy soudního okresu Spojených států ve východní Kalifornii se muž jménem Kevin Lee Co přiznal k podvodu a zpronevěře. 5 milionů dolarů.

Kevin Lee utratil jeden milion za nákupy v aplikacích Game of War

Kevin Lee Co utratil 1 milion dolarů z 5 milionů dolarů, které ukradl, na nákupy populární online strategické hry Game of War v aplikaci.

Je to hra, která umožňuje hráčům postavit se proti sobě v režimu pro více hráčů. Hra běží pod „freemium“ modelemjde o bezplatnou hru, která vás zve k utrácení peněz za nákupy v aplikaci.

Nákupy v aplikaci, stejně jako mnoho jiných her tohoto druhu, jsou pro hráče lepší zbraně, posilovače, zdroje a další.

rozzlobený muž

V roce 2015 činil průměrný nákup všech hráčů v aplikacích 550 $.

Kevin Lee také ze zpronevěřených prostředků utratil peníze na vstupenky na zápas Sacramento Kings-San Francisco 49 ‘. Na druhou stranu většina z částky v kosmetické chirurgii a luxusních automobilech.

Utratit tolik peněz za jednoduchou hru pro iPhone je stále zajímavé, což je zábavní produkt. Jaká závislost!

Válečná hra

Game of War je jednou z nejpopulárnějších her v tomto odvětví a titul získává výhody téměř 1 milion denně, což vývojářům umožňuje najímat hvězdy jako Kate Upton, aby hráli v televizních reklamách během Super Bowlu.

Muž Bude odsouzen v květnu 2017 a hrozí mu až 20 let vězení. Doufám, že jste si užili jednu ze svých posledních her v Game of War …

Zdroj | Telefonní aréna