8 velmi užitečných tipů pro běh želv pro iPhone a iPad

8 velmi užitečných tipů pro běh želv pro iPhone a iPad

8 tipů, triků a tipů pro želvy na útěku

Nickelodeonova zábavná hra „nekonečný běžec“ Želvy Ninja mladých mutantů (Španělské uprchlé želvy) vám umožní hrát si s vašimi oblíbenými ninja želvami Raphaelem, Leonardem, Donatellem a Michelangelem, jak běžíte na střechách budov, které zabily Shredderovy přisluhovače.

Tato hra pro iPad a iPhone má tajemství a triky, které vám vysvětlíme níže. Pokud chcete skákat a běhat přes střechy a porazit všechny nepřátele v cestě, nenechte si ujít!

8 tipů a triků pro Stray Turtles

1. Ujistěte se, že jste shromáždili zelené koule

želvy-závody-4

Pokud vám do teď dojde energie, budete vědět, že hra skončí a hra skončí. Ujistěte se tedy, že vám běží divočina Sbírejte a sbírejte všechny zelené koule, které na cestě najdeteTímto způsobem načerpáte při běhu veškerou energii. Pokud si můžete vybrat mezi zabitím nepřítele nebo skokem a sbírat tyto koule, neváhejte a myslete zeleně. ?

2. Uložte svého „mutagena“, abyste porazili nepřátele

želvy-závod-8

„Mutagen“ je způsob hry více nákupů v aplikaci. Pokud vám dojde energie, Tortugas a la Carrera se vás zeptá, zda chcete utratit mutagen, aby běžel dál, nejlogičtější je šetřit na bitvy proti nejtvrdším nepřátelům.

3. Pokud se rozhodnete něco koupit, získejte mutagen

želvy-závody-8b

Pokud jste se rozhodli něco koupit prostřednictvím nákupu v aplikaci, neutrácejte peníze za mincesnadno sbírat při hraní. Utratte lépe za mutageny, abyste mohli pokračovat v závodech nebo, jak jsme řekli dříve, porazit složité nepřátele.

4. Naplňte svůj energetický pruh a aktivujte „želví hodiny“

želvy-závody-7

Pokud zcela naplníte svou energetickou tyč tím, že sbíráte zelené koule, „Čas želvy“ nebo aktivujte hodiny želv. Druh bonusové mini hry, kde můžete rychle sbírat spoustu mincí.

5. Kupte si boostery a boostery, kdykoli můžete

želvy-závod-3

Důležité v tomto typu hry investujte do něčeho, abyste získali něco na oplátku. Pokud se rozhodnete utratit coiny, které sbíráte na boosterech a boosterech jako Turtle Power Magnets, bude pro vás mnohem snazší jít ve hře dál. Tyto posilovače také nejsou příliš drahé …

6. Zaměřte se na zvýšení úrovně jedné želvy

želvy-závody-5

Místo odemknutí všech 4 želv by byla přinejmenším zpočátku lepší strategie. zaměřte se na vyrovnání nebo vyrovnání jedné želvy. Tímto způsobem vám všechny vaše mince poskytnou co nejrychleji maximální brnění a energii.

7. Zvyšte energii a brnění

želvy-závody-7b

Nejprve byste měli zvyšte svoji energii a úroveň brnění, to je nejdůležitější věc ve hře. Tímto způsobem můžete utrpět větší poškození a běžet déle. Toto brnění a energii navíc oceníte.

8. Nezapomeňte navštívit garáž

želvy-závod-6

Budete muset chránit a Upgradujte své vozidlo přidáním vylepšení, jako byste to udělali se svou postavou. Jak jsme již zmínili, nejprve zvyšte zbroj a poté vylepšete své zbraně. Přemýšlejte a buďte chytří, pokud jde o upgrady a aktualizace.

Jaké jsou vaše triky pro Turtles on the Run?

To byly naše tipy, triky a rady k této skvělé hře zdarma, ale určitě znáte další „tip“. Chcete se s námi podělit? Připojte se k komentářům!

Běžící želvy ve videu

Pokud hru neznáte, představujeme vám videohru:

Stáhněte si želvy na útěku

A pokud ji ještě nemáte … Získejte hru zcela zdarma z níže uvedeného odkazu. To je zábava!

Doufáme, že vám tyto tipy pomohou!