Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (8. července 2013)

V poslední době App Store nepřestává vydávat aplikace neustále a rozhodování o tom, kterou aplikaci stáhnout nebo jakou novou hru vyzkoušet, trvá nějakou dobu. Takže můžete získat představu o tom nejlepším, co jsme zkoušeli. iPadize Tento týden jsme vytvořili seznam aplikací a her pro nejlepší tablet.

best_apps_ipad_1

Tento týden byl neuvěřitelný, dosáhl velmi vysokého bodu se svým asistentem Tiny Wings HD a Pet Rescue Saga. Dvě hry, díky nimž budete plně připojeni k iPadu. Jak hry opravdu fungovaly Zanecháváme vám titul Star Wars: Knights of the Old Republic a Superbrothers, něco úplně jiného, ​​než na jaké jste zvyklí. Nakonec vám Worms poskytne skvělý čas se svými přáteli, pokud jde o HD hry a verzi pro více hráčů.

best_apps_ipad_2

Apple tento týden distribuoval skvělé aplikace k 5. výročí App Store a můžeme si být jisti, že je máme velmi rádi. Traktor DJ vám umožní DJovat veškerou vaši hudbu snadným a profesionálním způsobem. Je vyžadován skvělý atlas pro děti, jako je aplikace Barefoot Atlas of the World, a je celý ve španělštině. Pokud máte rádi bicí nástroje, zkuste VirtualDrumming., skvělý. S Day One můžete běžet každý den jednoduchým a minimalistickým způsobem a pokud nechcete psát, použijte Voice Dictation a váš iPad zkopíruje, co chcete.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme stáhli v týdnu 8. července

Tiny Wings HD

Úspěšná závodní hra s malými okřídlenými ptáky, kde budete muset využívat všechny kopce, které najdete, abyste se mohli pohánět v plné rychlosti. Chcete-li letět i na krátkou dobu, mávněte křídly a pokuste se dosáhnout cíle jako první. Na cestě najdete překážky, které musíte překonat. Pozor, je to velmi návykové.

Star Wars: Knights of the Old Republic

Nepochybně jedna z nejlepších her na hraní rolí, kterou pro iPad najdete. Přizpůsobení této skvělé hry hmatovému světu bylo skvělé a zvuky a efekty ji dokonale doprovázejí. Ovládněte sílu moci a zachraňte republiku, ale buďte opatrní, síla temnoty je vždy tam a může vás svést.

Worms HD

Tato zábavná hra červů je klasická a na iPadu vypadají skvěle. Pro ty, kteří neznají tento titul, vám to řekneme. Máte armádu červů a budete muset zabít červy svého protivníka s omezeným počtem zbraní. Pamatujte, že někdy může být nejlepším únikem velký útok.

Pet Rescue Saga

Od tvůrců fantastické hry Candy Crush Saga přichází Pet Rescue Saga, masivní návyková hra v App Store. Je to logická hra, ve které musíte spojovat bloky, abyste se pokusili zachránit všechna zvířata před únosci padouchů. Použijte některé z jejich posilovačů, abyste pomohli projít všemi úrovněmi.

Superbrothers: Sword & Sworcery EP

Tento titul je hra navržená s jiným uměleckým dílem, které se vám líbilo poprvé. Vaším úkolem bude pokusit se přežít a za to budete mít meč a znalosti kouzlit. Najdete zde také mnoho postav, které vám při tom budou pomáhat, ale budete muset vyřešit jejich záhady a hádanky. Odlišná, ale úžasná hra.

Traktor DJ

Chcete začít DJovat a už vás unavují jednoduché aplikace? Stáhněte si tuto úžasnou aplikaci a objevíte celý svět míchání speciálně navrženého pro váš iPad. Rychlé smyčky, velmi přesná kresba, efekty a nahrávky a nekonečné možnosti v jednoduchém a krásném rozhraní. Co víc si přát?

Jednoduchý hlasový diktát

Vždy jste hledali rychlý způsob psaní a nemáte dotykové klávesnice, ale s touto aplikací jste skončili. Místo psaní můžete diktovat své zprávy, e-maily, příspěvky na Facebooku, cokoli chcete. Diktujete a váš iPad píše a dělá to extrémně rychle. Spravuje také 22 různých jazyků.

Atlas světa bosých nohou

Skvělá aplikace představená ve španělštině vydavatelstvím Galera určená pro děti. Nejmenší dům může cestovat kamkoli na světě a objevovat všechny druhy kultur. Plně interaktivní atlas se speciální 3D vizuální přitažlivostí. Zvuk dokonale doprovází a probouzí jakýkoli objekt, s nímž je spojen.

VirtualDrumming

Je to skvělá aplikace, ve které budete mít na iPadu naprosto profesionální baterii. 16 perkusních skladeb, pomocí kterých můžete vytvářet vlastní hudbu a dokonce upravit každý nástroj tak, aby zněl tak, jak chcete. Můžete si také vytvořit vlastní seznamy skladeb, které můžete přehrávat spolu s hudbou.

První den (deník / denně)

První den může uložit všechny vaše poznámky, nápady, fotografie atd. Stručně řečeno, jedná se o velmi jednoduchou aplikaci s minimalistickým designem, kde můžete každý den psát vše, co se vám stane. Navíc díky podpoře iCloud a Dropbox můžete mezi iPadem a iPhone synchronizovat naprosto cokoli.

Další doporučené aplikace