Timberman pro iPhone, iPad a iPad Mini: 8 velmi užitečných triků

Timberman pro iPhone, iPad a iPad Mini: 8 velmi užitečných triků

Objevte 10 úžasných triků pro Timbermana

Timberman je jednou z nejvíce návykových her v současné době v App Store.. Toto je bezplatná hra kompatibilní s iPadem a iPhone, kde musíte vyměnit dřevorubce, jehož úkolem je bez zastavení vyřezávat a vypouštět nekonečný strom.

Opravdu zábavná hra velmi komplikované. Řezejte co nejrychleji a dávejte pozor na větve! Pokud narazíte na jeden z nich, je konec hry.

Pokud jste se rozhodli stáhnout si tuto zábavnou hru a nechcete se zbláznit do kácení tohoto nekonečného stromu … podívejte se na naše tipy a triky pro hru Timberman!

10 užitečných tipů a triků pro Timbermana

1. Vyberte stranu, do které chcete spadnout

dřevorubec-1

To si všimnete, až začnete hrát cítíte se mnohem pohodlněji na jedné straně než na druhé. Nalevo nebo napravo od obrazovky tabletu iPhone nebo iPad. Ve skutečnosti budete mít pocit, že máte nad touto stranou mnohem větší kontrolu, takže zůstaňte, jak můžete.

2. Jak mohu zabránit náhodným dotykům?

Timberman-2

Někdy na vás vaše reflexy hrají triky a náhodně vás zasáhnou, když byste to neměli. Aby se tomu zabránilo, mezi kohouty zkuste zvednout prst o něco výše než na obrazovku. Uvidíte, jak méně chyb uděláte!

3. Pravidlo 4

dřevorubec-3

Občas se v horní části obrazovky objeví větev, čas potřebný k dosažení hlavy vašeho dřevorubce je 4 „zásahy“ nebo řezy. Uděláš to s vědomím Automatizujte svůj mozek a reflexy, abyste neztratili hru a vyměň strany, než tvůj dřevorubec pěkně zasáhne. Počítat 4 a nahradit!

4. Pravidlo 2

dřevorubec-4

Když je řada větví v řadě, obvykle přicházejí po dvou řezech z vaší sekery. Stejně jako v předchozím doporučení tedy ořízněte a vyměňte dvakrát, dvakrát ořízněte a nahraďte… Takže dokud se řetězec větví nepřestane zobrazovat.

5. Zaměřte svou vizi na dno

timer-man-5

Pokud zaostříte oči nahoru (tam, kde se objeví větve), nebudete mít velkou šanci a vaše skóre bude mnohem nižší. Pokud začnete hýbat očima nahoru a dolů, aniž byste se vzdali snahy ovládat všechno, moc to pro vás také neudělá … Můžete dokonce přimhouřit oči! Nejlepší je umístit svůj pohled pod obrazovku a stimulovat všechny vaše smysly na pozadí.

6. Zjistěte, kdy zrychlit a zpomalit

dřevorubec-6

Všechno bude v pořádku, pokud budete mít svůj život plný. Zjistěte, kdy můžete zastavit rychlost a kdy zrychlit. Využijte svůj život moudře v nejtěžších chvílích a příliš se nezaměřujte na svůj životní bar, chovejte se podle svých instinktů, když uvidíte přicházet mnoho poboček.

7. Větší je lepší

dřevorubec-7

Pokud máte iPad, velká obrazovka tohoto zařízení se systémem iOS vám může poskytnout mnohem více výhod dotkněte se části vize ve hře, aniž byste si zakrývali prsty. Takže pokud můžete, sedněte si a popadněte iPad místo iPhonu, abyste se dostali z této návykové hry.

8. Použijte režim Nerušit

dřevorubec-8

Je opravdu snadné se nechat rozptýlit jakýmkoli externím faktorem v tomto typu hry. Ať už jde o telefonní hovor, zvuk televizoru nebo oznámení ze zařízení iOS. Doporučuje se aktivovat režim „Nerušit“, aby nedošlo ke ztrátě hry kvůli těmto rušivým vlivům..

Timberman ve videu

Ještě jste tuto návykovou hru nezkoušeli? Poznejte do hloubky!

Stáhněte si Timberman pro iPhone, iPad a iPad Mini

Stáhněte si Timberman na své zařízení iOS zcela zdarma:

Už jste tuto skvělou hru hráli? Jaké jsou vaše tipy a triky pro Timbermana? Myslíte si, že vám tyto triky pomohou? Sdílejte svůj názor v komentářích! Děkuji mnohokrát!

Na iPadizate | Hry pro iPad