[Análisis-Review] Ducky One 2 TKL RGB je kompaktní herní klávesnice s RGB osvětlením

Minulý měsíc jsme měli příležitost podrobně analyzovat novou herní klávesnici. O novém Ducky One 2 TKL RGBje herní klávesnice s mnoha „zbraněmi“, která nás má dobýt. Na jedné straně je to kompaktní velikost, která je obzvláště herní klávesnice Kdekoli. Na druhou stranu přepínače MX-Brown (i když je možné zakoupit i jiné typy přepínačů).

Ducky One 2 TKL RGBDucky One 2 TKL RGB

Rozbalení

Než jsme se pustili do práce a analyzovali každý detail této klávesnice, chtěli jsme začít rozbalením.

Specifikace Ducky One 2 TKL RGB

Společnost Ducky kanál Starý známý ve světě mechanických herních klávesnic. Tentokrát jsme mohli chvíli analyzovat Ducky One 2 TKL RGB. A to, co jsme viděli, se nám líbilo.

Design

JE Jeden 2 TKL RGB Typ Tenkeyless je kompaktní klávesnice, to znamená, že eliminuje numerickou klávesnici, kterou bychom našli na většině klávesnic zdobících plochu počítače.

Nabízí krásné linie na úrovni designu. Dobře kombinuje barvy v něm obsažené. Má černou čepici a na zádech listy bílé.

Jednou z věcí, které milujeme, je systém nohou, který můžeme nastavit do tří různých poloh.

Tyto malé detaily jsou to, co mimo jiné milujeme, například přítomnost „skrytého“ kanálu pro uložení kabelu USB (USB typu C). Tato klávesnice je navržena tak, abychom si ji mohli vzít s sebou na výlet a kabel je často jedním z frustrujících prvků. Protože se vždy ocení, že může být odstraněn.

Dalším z těchto prvků, které milujeme, je to, že jeho klávesy mají design ve tvaru kříže, který nám umožňuje snadnou změnu kláves. Něco také usnadnilo přidání malého kousku, který nám pomáhá je vytáhnout. Jak snadno lze vyměnit klávesy na této klávesnici, uvidíte ve videu, které jsme nahráli z krabice.

výtěžek

Tato klávesnice od Ducky nabízí celkově dobrý výkon. Něco, čeho dosáhnou pomocí klíčů nebo klíčů Cherry MXje jedním z nejlépe hodnocených uživateli z hlediska výkonu a spolehlivosti.

Jedna 2 TKL RGB klávesnice, tři různé typy spínačů nebo mechanické spínače Cherry MX. Výběr mezi jedním nebo druhým bude záviset na našem vkusu a použití, které mu dáme. Každá z těchto různých kláves se liší barvou. My máme:

 • Cherry MX-Red: poskytuje hladkou a lineární odpověď klíče. Budeme mít ultrarychlé dvojité a trojité stisknutí kláves bez hmatového skoku nebo slyšitelného kliknutí.
 • Cherry MX-Brown: Rychlé a přesné přepínače s mírným skokem hmatové zpětné vazby, díky nimž jsou pohodlné, když je používáme k psaní.
 • Cherry MX-Blue: Ideální pro téměř výlučně hráče. Nabízejí skvělý výkon s hmatovou zpětnou vazbou a slyšitelným kliknutím.

funkce

Dále vám necháme seznam funkcí této klávesnice.

 • Zakázková RGB podsvícená mechanická klávesnice TKL s přepínači nebo spínači Cherry MX Brown.
 • Španělská klávesnice
 • ABS klíče
 • 3polohová noha
 • Odpojitelný kabel USB typu C.
 • Makro 2.0
 • Rozměry: 365 x 135 x 40 mm
 • Hmotnost: 0,95 kg

Cena Ducky One 2 TKL RGB

Podle Cena Ducky One 2 TKL RGB lze zakoupit přibližně 149 Euro. To se však může lišit v závislosti na internetovém obchodě, ve kterém se rozhodnete koupit.

Galerie Obrázků

Dále vám necháme galerii obrázků, abyste lépe porozuměli různým designovým detailům na této klávesnici.