CES 2020: HyperX vydává nová zařízení pro konzoly a počítače

Společnost HyperX Na veletrhu CES 2020 oznámila uvedení svých nových zařízení, kde najdeme vše od bezdrátových náhlavních souprav, mechanických klávesnic, myší a nabíjecích doků pro Nintendo Switch.

Rok 2020 vypadá, že ve svém světě bude opravdu zajímavý. příslušenství pro hráčea v tomto smyslu přinesl HyperX na CES mnoho zařízení.

Mezi produkty HyperXherní část Technologie Kingston Prezentováno během CES 2020, jednoho z nejdůležitějších technologických veletrhů na světě Bezdrátová náhlavní souprava Cloud Flight S, on je Mechanická klávesnice Alloy Origins RGB S přepínači HyperX Aqua myš Pulsefire Raid, Podložka pod myš FURY Ultra RGB nebo nová paměť FURY DDR4 pro PC a Impact DDR4 pro notebooky. Kromě toho společnost vystavila dvě lůžka, Spojka ChargePlay Pro Nintendo Switch a jeden pro smartphony.

„Nové funkce, které na veletrhu CES předvedeme, posilují naši filozofii We Are All Gamers a odrážejí vývoj našeho závazku uspokojovat potřeby hráčů na různých platformách, jako jsou PC, konzole, mobilní zařízení a další,“ uvedl ředitel Mark Leathem HyperX. “Ať už soutěžíte na online turnaji na svém PC, nebo hrajete verze Nintendo Switch, PlayStation nebo Xbox, nová paměť a periferní zařízení HyperX nabízejí nejlepší zážitek pro všechny hráče.” Zároveň nadále tvrdě pracujeme na přesunu HyperX do dalších fází jejího růstu. “

Pojďme se podívat na různé inzerované produkty:

HyperX Cloud Flight S

HyperX Cloud Flight S

Začneme tím, že se podíváme na tuto recenzi. HyperX Cloud Flight Sje nástupcem bezdrátových náhlavních souprav Cloud Flight, což je další z úspěchů společnosti.

Tato bezdrátová náhlavní souprava má certifikaci Qi pro výdrž baterie až 30 hodin a bezdrátové nabíjení. Má uzavřený design s kuličkami otočnými až o 90 stupňů a nabízí pohlcující zvukový zážitek pro hry s virtuálním prostorovým zvukem 7.1. Má 50 mm ovladače s přenosem 2,4 GHz, aby získal nejlepší zvuk. Cloud Flight S také přichází s odnímatelným mikrofonem a LED indikátorem ztlumení, je kompatibilní s PC, PS4 a PS4 Pro a má na palubě intuitivní ovládací prvky pro nastavení hlasitosti během hraní a chatování. Lze jej přizpůsobit pomocí softwaru HyperX NGENUITY. Produkt bude k dispozici od února 2020.

Původ slitiny HyperX

Původ slitiny HyperX

Mechanická klávesnice Původ slitiny HyperX má dotykové mechanické spínače HyperX Aqua a RGB podsvícené klávesy s různými světelnými efekty s pěti přizpůsobitelnými úrovněmi jasu.

Východní mechanická herní klávesnice Má strukturu z kartáčovaného hliníku, která nabízí pevnost a odolnost při používání a kompaktní velikost, která ušetří místo na našem stole a poskytne větší svobodu pohybům myši. Má odnímatelný kabel USB s konektory typu C a typu A, pokročilé funkce pro přizpůsobení maker a světelných efektů a také vestavěnou paměť, která nám umožňuje uložit až tři vlastní profily ladění pomocí softwaru HyperX NGENUITY. Kromě všech těchto dříve diskutovaných funkcí má také funkce anti-ghosting a N-key rollover. Produkt bude k dispozici v březnu 2020.

HyperX Pulsefire Raid

HyperX Pulsefire Raid

měl bych říci HyperX Pulsefire Jedna z mých oblíbených herních myší … a my si to představujeme HyperX Pulsefire Raid Bude to záviset na úkolu. Jedná se o ergonomickou myš určenou pro hráče, kteří potřebují další tlačítka k provádění různých příkazů; Pulsefire Raid nabízí přesnost, plynulost a rychlé reakce bez akcelerace. Má 11 programovatelných tlačítek a snímač Pixart 3389 s nastavením až 16 000 DPI. Dodává se se šesti národními prostředími a zahrnuje přepínače Omron, které podporují až 20 milionů kliknutí. Můžeme to nakonfigurovat pomocí softwaru HyperX NGENUITY, od programování maker, úprav nastavení rychlosti a přizpůsobení světelných efektů RGB. Produkt bude k dispozici od ledna 2020.

HyperX FURY Ultra

HyperX FURY Ultra

Rohož HyperX FURY Ultra podložka pod myš Má na koncích světelný kruh RGB a světelnou lištu, kterou lze přizpůsobit pomocí softwaru HyperX NGENUITY. Hrací povrch je tvrdý a má mikrostrukturu, která pomáhá zajistit větší přesnost a rychlost pohybů. Základna podložky pod myš je vyrobena z protiskluzového materiálu zajišťujícího maximální stabilitu. Produkt bude k dispozici od ledna 2020.

HyperX FURY DDR4 a FURY DDR4 RGB

HyperX FURY DDR4

HyperX nabízí dva paměťové moduly RAM pro PC; HyperX FURY DDR4 RGB a FURY DDR4rozdíl je jasný … RGB LED osvětlení. Tyto paměti nám umožní poskytnout našim počítačům větší množství paměti RAM za přijatelné ceny a poskytnout vysoký výkon pro počítače založené na procesorech Intel nebo AMD.

Moduly FURY mají profily certifikované Intel XMP nebo XMP a jsou také kompatibilní s AMD Ryzen. FURY DDR4 a FURY DDR4 RGB budou navíc k dispozici ve verzích s moduly 3600MHz a 3733MHz, 8GB a 16GB a sadami až do 64GB. Produkty budou k dispozici od ledna 2020.

HyperX Impact DDR4 SODIMM

HyperX Impact DDR4 SODIMM

V segmentu paměti RAM představila společnost HyperX paměť Impact DDR4, paměti, které poskytují vysoký výkon v notebookech.

Má funkci Plug and Play s automatickým přetaktováním, což nám umožňuje používat nejvyšší frekvenci kompatibilní s nainstalovaným systémem. Podporuje Ryzen a Intel XMP na modulech do 32 GB a sadách do 64 GB. Bude k dispozici od ledna 2020.

HyperX ChargePlay Clutch pro Nintendo Switch

HyperX ChargePlay Clutch Nintendo Switch

Nabíjecí stanice ChargePlay Clutch pro Nintendo Switch obsahuje 6000 mAh baterii a LED indikátory ukazující úroveň nabití. Dodává se s odnímatelnými gumovými úchyty a podporou ovládacích prvků Joy-Con a konektorem USB typu C. Tento produkt bude k dispozici od ledna 2020.

Spojka HyperX ChargePlay pro smartphony

Mobilní nabíjecí stanice ChargePlay Clutch přichází nejen pro Nintendo Switch, protože k této přenosné konzoli najdeme také model, který můžeme připojit k našim smartphonům. Spojka HyperX ChargePlay pro smartphony Je certifikován společností Qi pro bezdrátové nabíjení a má odnímatelnou baterii 3000 mAh, kterou lze také použít jako powerbanku, s LED indikátory nabíjení a USB portem. Produkt bude k dispozici od druhého čtvrtletí roku 2020.

Zdravím z hloubky bytů.