[Análisis – Review] Razer Abyssus Essential, herní myš za skvělou cenu

Nedávno jsme vám to přinesli Analýza nebo recenze Razer Blackwidow TE Chroma V2Dnes musíme udělat totéž s dalším zařízením od téže společnosti. Razer Abyssus Essential.

Razer Abyssus Essential je jednou z nejlevnějších herních myší společnosti, o čemž můžete vědět. Základní ale to neznamená, že je to špatné, naopak. Jedná se o velmi dobré zařízení, které vám umožní užít si zážitek z hraní herní myši v ruce.

Základní funkce Razer Abyssus

V poslední době jsem se vždy snažil začít znovu … a v tomto případě si myslím, že uděláme totéž a vím, jaké hlavní rysy uvidíme v této herní myši vydané Razerem.

  • Cena: 49,99 Euro
  • Optický senzor: 7.200 DPI
  • Design: Ergonomický všestranný
  • Hmotnost: 78 g
  • Délka kabelu: 2,1 m
  • vstupní port: USB

Základní funkce Razer Abyssus

Jaké jsou základy Razer Abyssus? První věc, kterou si všimneme, když herní myš vyjmeme z krabice, je, že jde o normálně vypadající myš.

Razer je známý tím, že někdy vyrábí poněkud honosná zařízení. Mohl jsem si užít mnoho zařízení od společnosti, ale nošení velkých zelených sluchátek na hlavě nedostává velkou pozornost.

V tomto případě Razer Abyssus Essential Jedná se o herní myš s jednoduchými liniemi, které nemají vůbec nic, čím by vynikly.

Když se setkáme s naším týmem, myš ukazuje své osvětlení a myš získává krásu.

Razer Abyssus EssentialRazer Abyssus Essential

Jak to téměř vždy děláme, najdeme to v tom nejlepším. Razer má tendenci uvádět na trh dobře postavená zařízení s dobrými komponentami a v této myši najdeme vše, co si na podnikovém zařízení ceníme.

Pokud hledáte herní myš s jednoduchými liniemi a dobrými výsledky za rozumnou cenu, tato myš by měla být mezi našimi tipy.

Design

Mluvili jsme o jednoduchých liniích hlavního směru designu v této myši. Razer Abyssus Essential je černá herní myš se dvěma prvky s RGB osvětlením. Prvním z nich je logo Razer, které najdeme uprostřed spodní části a po instalaci se vznáší v různých odstínech.

Druhý světelný bod, který najdeme v této myši, se nachází ve spodní části myši. Částečně mi to připomíná osvětlení, které vidíme v upravených autech …

Jsme v temné místnosti, protože to není nic okázalého, i když je světlo slabé. Když se na něj podíváme, budeme vědět, že tam je, ale pokaždé, když od něj zvedneme ruku, na mě nekřičí.

Je to malá velikost ve srovnání s jinými myšmi, které jsme studovali. Je vhodný jak pro praváky, tak pro leváky, což mnozí nepochybně ocení.

Rolovací kolečko se používá velmi pohodlně a hlavní (a jediná) tlačítka jsou tvarována tak, abychom cítili, kde končí. Nenájdeme již žádná tlačítka ani polstrované nebo pogumované oblasti, které pomáhají uchopit.

Přál bych si, aby byl kabel USB trochu pevnější a napnutější, ale to jsou věci, které bychom měli předpokládat, že za tuto cenu máme myš.

výtěžek

Základní funkce Razer Abyssus není moc. Pro jednou dostanete to, co vidíte. S pouhými třemi tlačítky na těle neočekávejte, že by dynamické přepínání DPI bylo vyrobeno na zakázku na míru, pokud se několik minut nepotopíte do Razer Synapse.

Tato myš má přepínače Omron s hodnocením 10 milionů kliknutí, což jim zaručuje dlouhou životnost.

Pokud jde o DPI, jedná se o optický model 7200, který se ukázal jako dostatečně přesný ve videohrách, jako jsou Abyssus, Apex Legends a Anthem, takže je snadné a přesné střílet nepřátele na velké vzdálenosti.

Konfigurace jakéhokoli zařízení od společnosti Razer se provádí pomocí aplikace Razer Synapse. S tímto softwarem můžeme vytvořit různé profily pro úpravu světelných efektů pro každou z aplikací nebo her, které používáme.

V tomto případě, i když nemáme další programovatelná tlačítka …, možnosti konfigurace se výrazně sníží a my se můžeme téměř výlučně zaměřit na změnu barev, které chceme vidět, a jejich vliv na to, jak vypadají.

Pozor … vypadá to dobře.

Základní galerie obrázků Razer Abyssus

Pak vám necháme malou galerii obrázků, abyste se mohli dozvědět něco více o tom, co tato herní myš nabízí.

Závěr, náš názor na Razer Abyssus Essential

Méně než 50 eur Razer Abyssus Essential Skvělá herní myš pro ty, kteří rádi hrají na PC a chtějí jednoduchou myš, která splní očekávání.

Tato počáteční jednoduchost neznamená, že je jednoduchá nebo špatná. Někdy se vám nechce vypořádat se s myší s tisícem a jedním programovatelným tlačítkem. A přesně v Razer Abyssus Essential.

Kromě již zmíněných je to univerzální myš. Takže pokud jste levák, můžete si to také užít.

Tentokrát můžeme říci Razer Abyssus Essential je dobrá, pěkná a levná herní myš.

Kde koupit Razer Abyssus Essential

Budeme mít mnoho možností, můžeme jít do vlastního online obchodu Razeru a odtud si koupit tuto herní myš, nebo se můžeme obrátit na některý z příslušných obchodů, které ji prodávají, nebo pokud chcete, je také možné ji koupit na Amazonu, kde je lepší cena. tady je Cena 38,99 eur.

Razer Abyssus Essential - herní myš, černá

Razer Abyssus Essential – herní myš, černá

  • Vylepšený formát určený pro všestranné hráče
  • Nový skutečný optický snímač s rozlišením 7200 dpi pro větší přesnost
  • S bočními úchyty z lisované gumy optimalizovanými pro herní styl
  • Hyperreaktivní tlačítka s vysokou citlivostí na dotek

Oficiální webové stránky

Zdravím z hloubky bytů.