contador de visitas gratis Skip to content

Hra Chucka Norrise brzy dorazí na Google Play

22

Máme mnoho her pro Android, některé lepší než jiné, ale pravdou je, že existovala akční hra, kterou jsme dosud neměli a dříve nebo později se musel dostat do našeho milovaného obchodu Google Play.


BQ oznamuje Android 7.1.1 pro Aquaris X5 Plus již brzy


Tato hra není o nic menší než Chuck Norris a legendární hity, které všichni známe. Určitě to může být velmi stažená hra stačí nést toto jméno a upoutá vaši pozornost. Bez dalších okolků si promluvme o tom, co nám tato hra nabízí.

22

Jak vidíme v prezentačním videu, tato hra ohne mnoho paží a Chuck Norris se objevil ve videu oznamujícím hru pro Android i iOS. Hraje se z pohledu shora a grafika je trochu kreslená a barevným stylem podobným americkým akčním filmům, zvýrazněnému oranžovou barvou.

Jak můžete vidět v traileru, hra spočívá ve zničení všeho, s čím se setkáváme, a rozbití samotného Chucka Norrise kopy a speciálními dovednostmi. Hra bude zdarma Ačkoli má placený stahovatelný obsah, Doufám, že nemá rád Super Mario Run a nechá nás hru dokončit zdarma a musíme platit pouze za nové zbraně nebo životy.

Nevíme, jestli bude mít více herních režimů, ale určitě bude mnoho odkazů na jeho filmy a legendární výrazy. Zbraně budou také hrdiny a díky nim nebude dobrodružství snazší. Tato hra přijde příští dubenNemáme konkrétní datum (pravděpodobně koncem dubna), ale je to dost blízko na to, abychom se bavili s Flare Games.


Xiaomi Redmi Pro 2 může dorazit později tento měsíc


Zdroj | Světlice hry