Hra Chucka Norrise brzy dorazí na Google Play

22

Máme mnoho her pro Android, některé lepší než jiné, ale pravdou je, že existovala akční hra, kterou jsme dosud neměli a dříve nebo později se musel dostat do našeho milovaného obchodu Google Play.


BQ oznamuje Android 7.1.1 pro Aquaris X5 Plus již brzy


Tato hra není o nic menší než Chuck Norris a legendární hity, které všichni známe. Určitě to může být velmi stažená hra stačí nést toto jméno a upoutá vaši pozornost. Bez dalších okolků si promluvme o tom, co nám tato hra nabízí.

22

Jak vidíme v prezentačním videu, tato hra ohne mnoho paží a Chuck Norris se objevil ve videu oznamujícím hru pro Android i iOS. Hraje se z pohledu shora a grafika je trochu kreslená a barevným stylem podobným americkým akčním filmům, zvýrazněnému oranžovou barvou.

Jak můžete vidět v traileru, hra spočívá ve zničení všeho, s čím se setkáváme, a rozbití samotného Chucka Norrise kopy a speciálními dovednostmi. Hra bude zdarma Ačkoli má placený stahovatelný obsah, Doufám, že nemá rád Super Mario Run a nechá nás hru dokončit zdarma a musíme platit pouze za nové zbraně nebo životy.

Nevíme, jestli bude mít více herních režimů, ale určitě bude mnoho odkazů na jeho filmy a legendární výrazy. Zbraně budou také hrdiny a díky nim nebude dobrodružství snazší. Tato hra přijde příští dubenNemáme konkrétní datum (pravděpodobně koncem dubna), ale je to dost blízko na to, abychom se bavili s Flare Games.


Xiaomi Redmi Pro 2 může dorazit později tento měsíc


Zdroj | Světlice hry