Aplikace Apple Support po poslední aktualizaci spouští rozhraní a temný režim

Nikdy nebylo známo, zda Apple aktualizoval své aplikace ve svých prvních změnách, ve skutečnosti některým trvá déle, než si získají pozornost od společnosti Apple, než některé aplikace třetích stran. Jedním z nich je aplikace Apple Support, kterou společnost Apple spustila asi před 3 lety v Apple Store a přinesla si ji. zjednodušuje opravy a zlepšuje služby zákazníkům.

iOS 13 představil temné téma, jeden z největších požadavků uživatelů, a to byl logický krok po vydání OLED displejů iPhone X. , Nyní, když si Apple pamatuje, že má aplikaci bez aktualizací.

Podpora Apple - temný režim

Hlavní novinkou, kterou jsme našli v nejnovější aktualizaci aplikace Apple Support, je tmavý režim, tmavý režim doprovázený vlastním rozhraním a produkty, které spojujeme s naší identitou, takže je mnohem snazší najít řešení problémů, které naše zařízení může mít.

S novým rozhraním je nejen mnohem jednodušší najít řešení problému, který máme, ale také jednodušší. Kontaktujte podporu Apple, Získejte přístup a spravujte naše předplatné, vyhledejte výukové programy pro konfiguraci našeho terminálu … I když je tato aplikace k dispozici pro všechny uživatele iOS, některé její funkce nemusí být v určitých zemích nebo regionech dostupné.

Co je nového ve verzi 4.0 aplikace podpory

  • Přepracované uživatelské rozhraní a podporuje tmavý režim.
  • Vylepšení v hledání řešení problémů ovlivňujících naše zařízení.
  • Kontaktujte nás v zákaznickém servisu je nyní rychlejší a jednodušší.

Podpora Apple (AppStore Link)

Podpora Apple

Apple Distribution International

Volný, uvolnit