BlackWidow Lite, nová kompaktní klávesnice Razer

Už to víme velmi dobře Razerje jednou z předních značek ve vývoji zařízení pro hráče. Právě včera oznámili novou verzi, Razer BlackWidow LiteMechanická klávesnice je navržena tak, abychom ji mohli používat jak v práci, tak ve hrách.

Razer BlackWidow LiteRazer BlackWidow Lite

Funkce Razer BlackWidow Lite

Klávesnice Razer BlackWidow Lite Nabízí skvělý výkon jako mechanická klávesnice pro videohry, ale přidáváme k němu elegantní a minimalistický design, který je lépe přizpůsoben profesionálnímu prostředí … takže jej můžeme bez zbytečné pozornosti používat v jakékoli kanceláři.

Příbuzný Funkce Razer BlackWidow Lite Řekněme, že tato mechanická klávesnice je vybavena mechanickými spínači Razer Orange, které poskytují hmatový a tichý zážitek, který ocení každý, kdo chce používat Razer BlackWidow Lite v kancelářském prostředí. Každý přepínač byl testován, aby fungoval na více než 80 milionech stisknutí kláves, což nám dává mnohem vyšší odolnost než u běžných klávesnic.

Klávesnice klávesnice BlackWidow Lite připojil se k dalším produktům Razer, jejichž cílem je zvýšit naši produktivitu. Razer Atheris, on je Razer Goliathus Mobile Stealth, notebook Razer Blade Stealth, mobilní telefon Razer Phone 2 nebo sluchátka Razer HammerHead USB-C ANC.

Hrajeme tvrdě, ale také tvrdě pracujeme.Spoluzakladatel a generální ředitel Razeru Min-Liang Tan, “řekl. “Třetinu života trávíme u stolů, takže chceme klávesnici, na kterou budeme mít dobré vibrace, pokud jde o psaní. Proto je klávesnice BlackWidow Lite navržena tak, aby byla dokonalým společníkem pro práci i zábavu.

Razer BlackWidow Lite má kompaktní design bez digitální strany (tenkeyless) a obsahuje odnímatelný opletený kabel, který pomáhá zlepšit transport a skladování. Všechny klávesy jsou individuálně podsvíceny bíle, což vám umožní pracovat za špatných světelných podmínek a přizpůsobit intenzitu osobním způsobem.

Navíc, stejně jako u jiných produktů Razer, můžeme použít software Razer Synapse 3, nástroj pro přizpůsobení založený na „cloudu“, který umožňuje přiřazovat makra, vytvářet zástupce a další.

Obrázky Razer BlackWidow Lite

Razer BlackWidow LiteRazer BlackWidow Lite
Razer BlackWidow LiteRazer BlackWidow Lite

Dostupnost a cena Razer BlackWidow Lite

Podle Cena Razer BlackWidow Lite Můžeme jej koupit za 99,99 €. A asi Dostupnost Razer BlackWidow Lite Řekněme, že je již k dispozici v oficiálním obchodě Razer a online obchodu.

Specifikace Razer BlackWidow Lite

Pokud jde o funkce Razer BlackWidow Lite, již jsme diskutovali téměř o všech, ale necháme je v režimu seznamu:

 • Razer Orange mechanické spínače, hmatové a tiché po kliknutí
 • 80 milionů trvanlivosti kláves
 • Bílé podsvícené klávesy zůstávají produktivní i za špatných světelných podmínek
 • Zahrnuje O-kroužky a kladivo na klíče
 • Úpravy a přizpůsobení pomocí Razer Synapse 3
 • Odnímatelný pletený kabel
 • 10-klávesový rollover a anti-ghosting
 • Herní režim a možnosti deaktivace klávesy Windows a Alt + Tab
 • Aktuálně plně programovatelné klávesy
 • 1 000 Hz Ultrapolling
 • Matná hliníková horní deska
 • Technologie okamžité aktivace pro rychlejší časy zápisu

Oficiální stránka: Razer

Zdravím z hloubky bytů.