Sony vyvine nové hry pro PlayStation pro iPhone a iPad

Sony vyvine nové hry pro PlayStation pro iPhone a iPad

Společnost Sony nedávno oznámila plány přinést nové hry od PlayStation po iOS letos v roce 2016. Tato iniciativa bude provedena ve spolupráci s korporačním sdružením ForwardWorks.

Sony v tiskové zprávě uvedla, že „ForwardWorks vyvine velké množství her a postav PlayStation a přizpůsobí herní zážitek mobilním platformám.“

Playstation (1)

Účelem této strategie je zpočátku informovat hráče. Užijte si skvělé hry pro PlayStation. Společnost také oznámila, že nabídne nové služby pro iOS i Android.

Vývoj her Sony a PlayStation pro iOS

Sony to už zkusilo Zvyšte svoji přítomnost a úspěch v iOS App Store S aplikacemi a hrami, jako je Run Sackboy! Běh! Je oficiální aplikace PlayStation, která je docela dobrá vedle Star Wars Battlefront Companion, Knack Mobile nebo Beyond Touch. Trh s mobilními hrami však potřebuje více. Přinesou tedy nové hry pro PlayStation pro iOS a Android.

Playstation 3)

Společnost Sony ve skutečnosti již významně vylepšila vývojovou sadu PlayStation Mobile pro Android, jak uvádí Apple Insider, a také společnost Investovali jste do své platformy PlayStation Vita spoustu úsilí a peněz. Nemohlo však konkurovat Nintendu a 3DS.

Playstation 2)

Hry budou nejprve vysílány v Japonsku

Společnost Nintendo vydala hru Miimoto pro iPhone a iPad jen před několika týdny. Stejně jako Sony i Nintendo nejprve otestuje své hry v Japonsku, aby vidělo odezvu uživatelů a stahování.

PS4-Controller-White

Dokážete si představit, jaké úžasné by bylo hrát Street Fighter V, Star Wars Battlefront, Fallout 4 nebo Rocket League z iPadu?

Související | Instalace emulátorů PlayStation a N64 na iOS 8

Společnost Sony navíc oznámila, že plánuje umožnit hráčům PlayStation 4 hrát na počítačích Mac i Windows. Funkčnost Sony Remote Play K streamování videoher vykreslených z herní konzole použijte místní připojení k internetu.

Bude Sony v blízké budoucnosti implementovat kompatibilitu s řadiči Dualshock? Které hry pro PlayStation si myslíte, že Sony vydá pro iOS a Android?