Blades of Brim: Další nekonečný běžec pro iPad a další

Blades of Brim: Další nekonečný běžec pro iPad a další

Vývojáři hry Subway Surfers jsou zpět v nákladu, když jsme si mysleli, že už jsme viděli vše v žánru nekonečných běžců. nové nože Brim. Velmi barevná a zábavná nekonečná hra.

Vzhledem k tomu, že Temple Run narazil na App Store před několika lety, všechny druhy nekonečného spouštění herOd jednoduchosti a minimalismu Canabalt a Alto’s Adventure až po 3D freemium jako Spider-Man Unlimited a Lara Croft: Relic Run.

ostří ráfku (4)

Blades of Brim pochází od tvůrců hry Subway Surfers

Blades of Brim je druhá hra od dánských vývojářů ze Sybo Games, studia specializovaného na 3D nekonečné běžecké hry.

listy ráfku (1)

Tři roky po zahájení hry Subway Surfers nám Dánové přinášejí nekonečné Blades of Brim, které mají se svým předchůdcem mnoho společného. I když je pravda, že se hra výrazně zlepšila téměř k dokonalosti.

ostří ráfku (2)

Je třeba poznamenat, že skandinávské země se staly králi App Storu díky titulům jako Subway Surfers sám, Candy Crush, Clash of Clans nebo Angry Birds.

ostří ráfku (3)

Blades of Brim – ochraňte své království před útočníky

V Blades of Brim ovládneme odvážného válečníka, který se snaží bránit své království před kriminálníky. Abychom mohli zaútočit na tyto podivné a hrůzostrašné nepřátele, musíme skákat, kutálet se po zemi a pohybovat se z jedné strany obrazovky na druhou. Každý z těchto pohybů je přiřazen k akci pomocí dotykových gestNapříklad musíme skákat prstem nahoru.

Na začátku nám Blades of Brim poskytuje komplexní (možná až příliš) výukový program, ve kterém je jasně vysvětlen každý pohyb naší postavy. Zpočátku to bude docela snadné, ale jak vaše běžecké dobrodružství postupuje věci se velmi zkomplikují. Budete muset kombinovat všechny druhy akcí, abyste zabíjeli nepřátele, skákali přes útesy, běhali po zdi jako v Lara Croft: Relic Run, váleli se po zemi, skákali překážky … Je to šílené a zábavné!

ostří ráfku (5)

100% doporučeno: Posledních 5 nekonečných her v App Store

Samozřejmě, stejně jako ve většině her tohoto žánru, i v Blades of Brim budeme muset orientovat svoji postavu z jedné strany na druhou, abychom se dostali co nejdále, ale také čím více mincí, tím lépe, zlepšit dovednosti a vylepšení hry.

Stáhněte si fotografii Blades of Brim

Chcete to zkusit? Je to zdarma! Bylo nám to hezké.

Co si myslíte o Blades of Brim? Co se vám na tomto tématu nejvíce líbilo? Znáte podobnou hru?