Top 10 strašidelných her pro iPhone |  Halloween speciální

Top 10 strašidelných her pro iPhone | Halloween speciální

Speciální Halloween: Objevte nejlepší hororové hry pro iPhone

Šťastný a strašidelný Halloween! Nastal nejděsivější den roku, dostali jste svůj kostým? Doufám, že se budete skvěle bavit a oslavit tento den od iPadizate sestavili jsme sérii hororových her dodá vašim vlasům husí kůži a připraví vás na halloweenskou noc … Takže předtím (nebo po) začneme nabízet „trik nebo léčbu“ … Užijte si tyto skvělé hry pro iPhone skvěle!

nejděsivější hry-iphone-halloween-2

V této příručce najdete trochu všeho. akce a zombie dokonce monstrózní uniknout To nepochybně upoutá pozornost milovníků hororových her. Dále, většina z nich je v prodeji Využijte to na oslavu Halloweenu! Je zřejmé, že tyto tituly pro iPhone jsou také kompatibilní s iPadem, ale pokud máte tablet Apple, doporučujeme vám navštívit našeho průvodce 10 nejlepšími hororovými hrami pro iPad. Bylo to velmi úspěšné!

Užijte si tyto aplikace pro iPhone. Jsou nádherné … děsivé!

PŘEDPEKLÍ

Náš průvodce jsme začali laskavě, LIMBO Nenabízí mnoho strachu ani hrůzy, ale odehrává se ve velmi zlověstném a tajemném prostředí.S strašidelnými a obludnými tvory (jako obří pavouk), kterým musíme uniknout. V LIMBO necháme naši postavu vyjít z temného místa, najít jeho sestru a překonat všechny pasti a překážky. Na prodej!

Hellraid: Escape

Peklo fascinující hororová hra (nebo hrozné, v závislosti na perspektivě). Mít o opravdu skvělá grafika. V Hellraid: The Escape budeme muset řešit složité hádanky a hlavolamy, když se budeme snažit uniknout peklu před různými démony a stvořeními. Dokážete uniknout z tohoto kouzelného vězení?

The Walking Dead: Sezóna 2

The Walking Dead, slavný apokalyptická zombie hra naše volba nemohla chybět. Vyzkoušeli jsme to na iPadizate a byli jsme tak vyděšení strachy, které nám dávají zombie, když se najednou přiblíží bez varování, jak málo trénovat, že? Pravda je … Milujeme zombie! A právě teď. Ve druhé sezóně The Walking Dead Převezmeme kontrolu nad přežívající mladou Clementine a zažijeme děsivá a akční dobrodružství.. První díl TWD2 je také v prodeji!

Rok březen

The Year Walk je překladem oslavy švédského původu. „Årsgang“. Tento zvyk spočívá ve vstupu do chladných lesů Švédska o půlnoci, obvykle o Velikonocích nebo na konci roku. zjistit, jaká bude vaše budoucnost. Přináší tuto tradici do iOS se skvělým výsledkem: velmi ponuré a se strašidelným spiknutím, které nás přimělo divit se. Spolu se soundtrackem a kreativitou Year Walk je design ohromující. Snaž se! Konec je velmi emotivní …

Tmavá louka

Dark Meadow nás představuje Nezapomenutelný zážitek díky vynikající grafice a příběhu. Dark Meadow je zlověstný příběh intrik a tajemství, kde se probudíme v hrozné nemocnici, aniž bychom věděli, jak jsme se tam dostali. Infarkt!

Lichá planeta

OddPlanet se dozvěděl, když jsme natáčeli naše každoroční video s nejlepšími hrami roku 2014. Velmi podobné LIMBO kde se setkáme tajemný mimozemský svět budeme v něm muset přežít. Vynikající grafika, úžasné prostředí a velmi dobrá hra.

Věřím strachu

Věřím ve strach psychologický thriller velmi odlišné od všeho, co jsme viděli dříve. Budeme muset uniknout, vyřešit hádanky, prozkoumat místa a použít režim návratu používání položek inventáře ke kontrole anotací, kontrole objektů a řešení vzniklých problémů. Atmosféra této úžasné hororové hry je úžasná.

Cestující

„Útočník“ nás bude následovat Opuštěný hotel, ze kterého budeme muset uniknout. Účelem toho je dokončit výzvy, které dokážeme, než nás chytí strašlivé monstrum, což je mimochodem velmi, velmi děsivé … Grafika je improvizovatelná, ale je navržena tak, aby nás uvedla do tématu. úžasná úroveň.

SlenderMan’s Forest

V App Storu je poměrně málo her SlenderMan. V tomto musíme Nasbírejte všechny stránky a unikněte ze strašného a zlověstného SlenderMana. V naší sbírce to nemohlo chybět, registrace obličeje Přední kamera pro iPhone s úspěchy a žebříčky zachycení hry a více.

The Walking Dead: Dead Yourself

Necháme nás Přehrát a změnit vzhled kohokoli na fotografiích. Tato aplikace je ideální pro Halloween, můžeme to udělat s The Walking Dead: Dead Yourself být skutečným zombie Uspořádání naší tváře pomocí příslušenství a doplňků aplikace. Výsledky jsou velmi realistické! Zkoušeli jsme to na iPadizate a … Milovali jsme to!

Jaká je vaše oblíbená hororová hra?

Pravdou je, že většina díky nim jsme mnoho nocí nespaliNe ze závislosti, ale ze strachu! Líbil se vám náš průvodce hrou na iPhone? Dejte nám vědět v komentářích a nezapomeňte, že můžete navrhnout děsivější nadpisy pro iPhone a iPad. Jsme rádi, že přispíváte k vašim zkušenostem! Veselé halloweenské dívky a chlapci!