contador de visitas gratis Skip to content

BQ nám představuje Vsmart a představuje čtyři mobilní telefony ve Španělsku: Seznamte se s Vsmart Active 1

Známá značka BQ Vydejte se po stopách velkých společností a vytvořte nezávislé dílčí značky pro konkrétní sortiment. Je třeba také poznamenat, že 51% jejích akcií BQ zakoupeno uživatelem Vingrup, vietnamská společnost. Tak, BQ přináší nám VSmarta současně nabízí čtyři mobilní telefony z nejlevnější řady ve Španělsku. O VSmart Active 1, Active 1 Plus, VSmart Joy 1 a Joy 1 Plus. Poznejme to VSmart Active 1 se všemi podrobnostmi a cenou …

Vlastnosti Vsmart Active 1

Tyto Vlastnosti VSmart Active 1:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka VSmart Active 1 Je docela kompaktní s úhlopříčkou 5,65 palce a poměrem stran 18: 9. JE panel je typu LTPS IPS LCD s rozlišením Full HD + 2160 x 1080 pixelů. Design je zcela tradiční, bez zářezů a silných rámečků, zejména horních a spodních. Pokud jde o použitý materiál, máme polykarbonátovou skořepinu v terminálu o tloušťce 8,35 mm.

Paměť, procesor a operační systém

Motor běžící na tomto novém mobilním telefonu je osmijádrový Qualcomm Snapdragon 660stejné Xiaomi Mi A2. Tato čipová sada běží na 2,2 GHz a je doprovázena grafickou kartou Adreno 512. Paměť VSmart Active 1máme jednu 4 GB RAM a 64 GB ROM, s možností dalšího rozšiřování této velkorysé paměti prostřednictvím micro SD (až 256 GB). Samozřejmě, tovární operační systém, Android 8.1 Oreo.

Buben

Baterie VSmart Active 1 tady je Kapacita 3100 mAh a podporuje technologii nabíjení Rychlé nabíjení 3.0.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, máme Hlavní kamera VSmart Active 1 dvojitý typ 12 MP a 5 MP snímač (clona f1,8) a duální LED blesk. kamera pro selfie je 8MP a také má speciální LED blesk.

Spojení

Máme připojení, jako je 4G LTE systém pro přenos dat, Bluetooth v5, dvoupásmové wifi, FM rádio a slot pro Dual SIM, port USB typu C a 3,5 mm audio jack v připojení. Snímač otisků prstů je umístěn na zadní straně a má také odemknutí obličejem.

Cena VSmart Active 1

JE Cena VSmart Active1 319 EUR pro Španělsko. Terminál má okamžitou dostupnost, takže už jeden můžete získat!

Vsmart Active 1 je dodáván s SD 660Vsmart Active 1 je dodáván s SD 660

Výsledky a názory na VSmart Active 1

Vsmart povoleno 1 Jedná se o mobilní telefon střední třídy pro střední třídu, který nás překvapuje velmi dobrými vlastnostmi. Značka se uvádí na trh ve Španělsku. BQa to se čtyřmi ekonomickými terminály střední třídy; Aktivní 1 V darech je nejštědřejší.

Oficiální stránka BQ ve Španělsku