Samsung Galaxy A50 je již ve Španělsku. To jsou vlastnosti a cena

Nový Samsung Galaxy A50 To bylo dříve představeno během minulého MWC 2019. A Galaxy A50 potkali jsme se taky Galaxy A30 a A10. Neuplynulo mnoho dní a my už můžeme tento vzrušující model získat. A50, ve Španělsku.

Pojďme zjistit, co je tento nový model Samsung a proč byste si měli vybrat …

Vlastnosti Samsung Galaxy A50

Vzhledem k tomu, že mobilní telefon je již v naší zemi k dispozici, Specifikace Samsung Galaxy A50:

JE Samsung Galaxy A50 Silný 6,4palcový displej Infinity-V Super AMOLED Full HD +. Jedná se o panel, který nám nabízí vynikající kvalitu a jasný obraz a barvy. Samsung věnoval této obrazovce velkou pozornost jak po stránce vzhledu, tak po stránce technických vlastností. K terminálovému motoru přichází výkonný osmijádrový procesor Exynos 9610zkombinováno s 4 GB RAM a 128 GB ROM paměť. Vzhledem k tomu, že vybavení nechybí v audio konektoru, který má v poslední době tendenci být vyřazen, máme vynikající sadu displeje, hardwaru, zvuku a reproduktorů. multimediální zážitekMezitím jeden z cílů společnosti. To vše podporuje pohodlná samostatnost, protože Baterie Galaxy A50 ne méně 4 000 mAh.

Na druhou stranu je fotografická sekce také jednou ze silných stránek filmu. Samsung Galaxy A50. Má systém pro začátečníky trojité zadní kamery (25, 8 a 5 MP)bez zaostávání výkonný přední fotoaparát s rozlišením 25 MP, selfie. Proto nepochybujeme, že máme dokonalý systém fotografií pro nejlepší snímky. A nakonec Snímač otisků prstů Galaxy A50 integrovaný do obrazovkyje další atraktivní, technologicky moderní a velmi zajímavý detail.

Samsung Galaxy A50 s displejem Super AMOLED Infinity-V Full HD +Samsung Galaxy A50 s displejem Super AMOLED Infinity-V Full HD +

Ceny a dostupnost Samsung Galaxy A50

Již jsme zmínili, že mobilní telefon je k dispozici ve Španělsku. JE Cena Samsung Galaxy A50 349 EUR je dostatečné a dostatečné pro jeho specifikace, design a kvalitu značky … a prozatím je k dispozici ve Španělsku, v oficiálních obchodech a na Amazonu.

Výsledky a názory na Samsung Galaxy A50

Nový Samsung Galaxy A50 Jedná se o prémiový terminál střední třídy s atraktivními funkcemi a velmi dobrou úrovní téměř ve všech oblastech. Nemůžeme popřít, že se společnost o svůj nový terminál postarala a náklonnost, takže si myslíme, že mobilní telefon má potenciál rychle se usadit na trhu.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku