Capcom ohlašuje skvělé nové hry pro iPad

Apple vytvořil plnou herní platformu s App Store a iOS, součet skvělých her, které již vlastníme, je brutální a vše ostatní naznačuje, že toto číslo v nadcházejících letech poroste. Velké společnosti ve světě vývoje videoher jsou již k dispozici v App Store, i když je skvělé vidět, jak Mario běží na mém iPadu, kromě některých, jako je Nintendo.

Jedna z těch velkých společností, která již udělala díru v App Store, Resident Evil, Street Fighter nebo Monster Hunter (Máme skvělou zprávu pro fanoušky posledních dvou).

capcom

Společnost Capcom vydala kompletní seznam připravovaných skvělých her pro náš iPad a iPhone

Před několika dny společnost Capcom oznámila svou přípravu Karetní hra pro zařízení iOS Na základě úspěšné bojové ságy Street Fighter. O hře zatím není známo mnoho podrobností, ale věří se, že se v ní budou míchat RPG doteky a postavy z vesmíru Street Fighter.

Jen tam ale nechtěli zůstat a oznámili kompletní seznam se společností. velmi slibná témata To uvidí platformu iOS za pár měsíců. Ohlášené tituly jsou následující.

  • Street Fighter: Battle Combination
  • Monster Hunter Big Hunting Quest
  • Street Fighter x All Capcom
  • Monhun Daily Airu Life
  • Discovery Frontier
  • Krycí jméno: Rio

V tomto seznamu můžete vidět velmi zajímavé hry. Lovec příšerJe jednou z nejúspěšnějších sérií Capcomu a skutečným „prodejcem konzol“ napříč všemi platformami, kde byla vydána. Nevíme, jestli kluci v Capcomu budou vědět, jak přenést tuto zkušenost, která přináší tolik radosti platformě iOS, ale určitě to bude zajímavá sázka.

Jak nás však již varovali před iPhone Italy, zatím není jasné, zda se všechny tyto tituly dostanou do Evropy nebo proti ní. zůstanou v zemi vycházejícího slunce. Toto je aplikace, kterou si Capcom občas osvojil v některých svých hrách, jako je Monster Hunter. Doufáme, že společnost bude mít soucit se všemi fanoušky této skvělé hry mimo Japonsko a že tyto hry budou vydány v globálním měřítku.

Co si myslíte o seznamu her nabízených společností Capcom, které budou vydány pro iPad a iPad Mini? Který je tvůj oblíbený?