Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (9. prosince 2013)

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (11. listopadu 2013)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Hry

Tento týden byl velmi rušný a Nové GT Racing 2 od Gameloftu jsme hráli nepřetržitě, velmi ho doporučujeme. Lego, vedené příběhem Pána prstenů, představilo svou novou hru a díky nové Raymanově adaptaci pro iOS se můžete nekonečně skákat v kůži jednoho z nejlegendárnějších hrdinů. Nabízíme také dvě skvělé hry pro nejmenší, Stack Rabbit a Kids Face Paint.

obraz

Aplikace

Také jsme tvrdě pracovali a uvidíte, jak vám GoodNotes usnadňuje život. Video Explorer vám umožní přehrát jakýkoli video soubor, na který si vzpomenete. Buaala Lite se naučí váš televizní vkus, aby vám přinesl televizi na vyžádání. Neměli byste si nechat ujít dvě skvělé publikace Quality Sport a MacToday. Bavili jsme se MacToday, dobře zpracovaný časopis s vysoce kvalitním obsahem o světě Apple.

obraz

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli během týdne od 11. listopadu

LEGO Pán prstenů

Toto není první spiknutí, které Lego vytvořilo, a demonstruje zkušenosti a kvalitu. Sledujte příběh Pána prstenů s nádechem komedie a fantasy hry. Zabijte skřety a Uruk-hai tím, že se vžijete do kůže Legolasa, Aragoma, Gimliho nebo Gandalfa. Dávejte pozor na prostor, který pokrývá, je to monstrózní!

Rayman Fiesta Run

Legendární hrdina plošinové hry přišel výhradně pro iOS. 75 úrovní, které musíte vyskočit bez zastavení, a tři různé finální příšery, které vypadají mrtvé, ale nejsou příliš mrtvé. Objevte Raymanovy síly získáním „lumů“ a získáte mnoho vylepšení a odměn.

GT Racing 2 Skutečný zážitek z auta

GT Racing je zpět se dvěma opravdu vzrušujícími herními režimy, pro jednoho hráče nebo pro více hráčů. 30 úžasných výrobců automobilů, 1400 různých závodů a 28 nových výzev každý týden. Změňte nastavení svých aut v garáži a soutěžte s ostatními hráči, abyste prokázali svoji hodnotu.

]

Haldy králík

Vypadá to, že logické hry jsou v módě a tento nový Disneyho titul nezůstává pozadu. Velmi krásná a dětinská grafika k dokončení 65 různých skákacích a skákacích hádanek. Na určitých úrovních budete pronásledováni, abyste se vyhnuli hlídacímu psovi Max. Máte odvahu?

Dětská barva na obličej

Tato hra pro nejmenší doma vyzdobí rozkošný dětský obličej a stráví spoustu času lepením na iPad. Kromě toho, že můžete malovat kdykoli chcete, můžete přidat zábavné masky a samolepky s různými tvary a motivy. Buďte opatrní, pak vás požádají, abyste pro ně namalovali.

Buaala Lite

Díky této skvělé aplikaci budete moci sledovat své oblíbené pořady a seriály, zjistit jejich vysílací časy a komentovat nejnovější epizody s dalšími sledujícími. Inovativní systém učení vám umožní padnout z hlavy a dozvíte se o svých praktických vkusech a zájmech. Dej tomu čas!

Časopis MacToday

Bezpochyby máte co do činění s jedním z nejlepších časopisů určených pro iPad. Všechny informace o společnosti Apple a všem, co ji obklopují, s nádherným designem a vysoce kvalitním grafickým obsahem. Distribuují také iPad Air, když slaví svůj druhý rok. Bude vám chybět

Průzkumník videa

Tato skvělá aplikace vám pomůže najít opravdu úžasná videa s designem, který vypadá, jako by byl převzat od samotného Apple. Pomocí této aplikace lze reprodukovat všechny existující formáty, můžete je dokonce přenést do televizoru a zobrazit na velké obrazovce pomocí AirPlay. Snadno importujte svá videa z iTunes.

GoodNotes – poznámky a PDF

Tato aplikace vám umožňuje dělat si poznámky ručně, kreslit náčrty, přidávat soubory PDF a mnoho dalšího. Poté můžete všechny své poznámky uspořádat na nádherné polici. Aplikace má velmi detailní design a ukazuje ji na první pohled. K procházení dokumentů můžete také použít řadu vícedotykových gest. Velmi užitečné.

Kvalitní sportovní časopis

Stojíte před jednou z nejlepších digitálních publikací, které vás budou každý měsíc aktualizovat o všechny sportovní informace. Kromě krásného sportu objevíte box, motoristické závody, cyklistiku a mnoho dalšího. Veškerý obsah, který najdete na Quality Sport, je vysoce kvalitní a objevíte skvělá videa a obrázky.