Worms 3 pro iPad a iPhone je nyní v App Store

Asi před měsícem jsme oznámili, že slavná červová bojová hra přijde pouze pro iOS. Dnes je konečně vaše hra Worms 3 je k dispozici v App Store.

Jak jsem řekl, Team17 již spustil Worms 3 a my jsme již k dispozici v App Store. Ve hře, kterou zná téměř každý, budeme mít příležitost vést tým odvážných červů ozbrojených po zuby, že budeme muset porazit své nepřátele na různých pro něj připravených bitevních polích.

Worms 3 je nyní k dispozici v App Store: Vyzbrojte své červy a bojujte!

Hra nabízí mnoho nových funkcí ve srovnání s předchozími epizodami. nový režim karetSe strategickými kartami budeme mít příležitost změnit začátek a konec každého kola.

worms3_ipad_1

Další zajímavou novou funkcí ve srovnání s předchozími verzemi je možnost výběru červů na jejím základě. nový systém tříd. Můžeme například vybrat Hefty worm, Scientist, Explorer nebo classic Soldier. Každý z nich bude mít své vlastní jedinečné schopnosti a my se budeme muset rozhodnout, kteří červi se hodí k našemu hernímu stylu.

Worms nabízí možnost 3 Hrajte online v asynchronních hrách pro více hráčůto znamená, že nebude nutné hrát celou relaci současně. Asynchronní režim nám umožní jednat a poté počkat, až druhá osoba bude jednat, až bude moci. Můžete hrát s lidmi z celého světa. Budeme mít dva herní režimy pro více hráčů (Fortress and Mortal Battle) a herní režim pro jednoho hráče (Masakr).

worms3_ipad_3

Režim pro jednoho hráče má 27 misí na 4 témata (Pláž, zahrada duchů, farma a kanalizace). Budeme schopni přizpůsobit naše vybavení širokou škálou prvků, včetně návratu několika klasik, jako je Granny a dálkově ovládaná holubice.

worms3_ipad_4

Grafika hry se řídí stejnými liniemi jako předchozí verze, jak vidíte na vizuálech, a příliš se nezměnily, protože komentovaly iPhoneItalia. Apple přidal funkci AirPlay abychom mohli hrát pomocí AppleTV na velké obrazovce v obývacím pokoji.

Stručně řečeno, je to jedna z nejzábavnějších her pro iPad, kterou v App Store najdeme. Klasika z doby před lety byla přepracována, aby plně využila možnosti našich dotykových zařízení. Co myslíš? Jste fanouškem ságy Worms?