Celá obrazovka Oppo Reno s odnímatelnou kamerou v žraločím křídle

Konečně Oppo Nabídl, co očekával nové modely Reno. Standardní model se hodí Oppo Renoa mobile vyniká jako „celá obrazovka“ a inovativní mechanický systém pro odstranění přední kamery … Chybí však další špičkové prvky a design je skutečně špičkový, pokud jde o vzhled i použité materiály. Poznejme nové Oppo Reno se všemi podrobnostmi …

Funkce Oppo Reno

Tyto Funkce Oppo Reno:

Obrazovka a rozložení

Nejprve je třeba říci, že máme co do činění se skutečnou „celou obrazovkou“. A to díky prakticky neexistujícím rámečkům a novému mechanismu odnímatelná přední kamera. Již Oppo nám nabídl řadu vyměnitelných modelů kamer. Oppo F11 Prokde je celý modul viditelný z horního okraje mobilního telefonu. Tentokrát to však vyčnívající výčnělek dělá na jednom konci a vytváří trojúhelníkový výčnělek připomínající žraločí křídlo, a to jsme ještě neviděli.

Obrazovka Oppo Reno široký z hlediska technických vlastností, Úhlopříčka 6,4 palce a poměr stran 19,5: 9 to mu dává délku a dobrý úchop. Panel, Technologie AMOLED a rozlišení Full HD + 2340 x 1080 pixelů. Tato obrazovka jasně nabízí 430 nitů. Celá přední strana je chráněna sklem. Corning Gorilla Glass 6je nejmodernější verze. A konečně, i když terminál není příliš tenký, má profil o tloušťce 9 mm.

Oppo Reno je dodáván s odnímatelnou kamerou se žraločím křídlemOppo Reno je dodáván s odnímatelnou kamerou se žraločím křídlem

Paměť, procesor a operační systém

Osmjádrový, výkonný prémiový procesor střední třídy od společnosti Qualcomm jako motor Snapdragon 7108 čipová sada Kryo 360 na 2,2 GHz, pracující s grafickou kartou Adreno 616. Paměť Oppo RenoExistují tři verze, které se kombinují 6 nebo 8 GB RAM se 128 nebo 256 GB ROM. Společnost zapomíná integrovat slot microSD s touto masivní pamětí. A v operačním systému nejnovější verze Android 9.0 Pieano, pod producentskou vrstvou Barevný OS 6.

Buben

baterie oppo reno tam je dobře Kapacita 3765 mAh a má technologii rychlé nabíjení VOOC 3.0.

Fotoaparáty

Pokud mluvíme o fotografickém systému, tady je Oppo září kvalitou a inovacemi. Hlavní kamera Oppo Reno je dvojnásobná a silný 48 MP snímač s jedním z 5 MP pro hloubkový efekt. Clony objektivu jsou f1,7, respektive f2,4, nechybí ani LED blesk. Citace přední kamera se skládá z jediného 16 MP snímače (clona f2.0) a odnímatelný kamerový systém se „žraločí ploutví“ je jednou z jeho největších vlastností.

Spojení

Mezi prvky připojení patří dvoupásmové Wi-Fi, moderní verze Bluetooth 5.0, připojení NFC a GPS navigace, což nepochybně usnadní použití v Evropě. Máme moderní port USB typu C a 3,5 mm audio konektor, slot pro Dual SIM a snímač otisků prstů jsou integrovány do obrazovky. Ve zvuku je k dispozici technologie Dolby Atmos.

Oppo Reno jeden Oppo Reno přináší AMOLED FHD + na celou obrazovku

Cena Oppo Reno

JE Cena Oppo Reno bude záviset na verzi paměti. Prozatím bude k dispozici v Asii, zejména v Číně, ale tento měsíc bude k dispozici také v Evropě:

  • Verze 6 GB RAM a 128 GB ROM bude činit přibližně 395 eur.
  • Přibližná cena jednoho se 6 GB RAM a 256 GB ROM bude na akciovém trhu 436 eur.
  • A nakonec nejsilnější verze Oppo Reno8 GB RAM a 256 GB ROM bude stát kolem 475 eur.

Výsledky a názory společnosti Oppo Reno

Oppo Reno Jedná se o prémiový terminál, který této značce nepochybně zaujme privilegované místo. A má vše od skvělých funkcí až po působivý design. A detail selfie kamery se žraločím křídlem je velkým lákadlem na náročném mobilním trhu.

Oficiální stránka Oppo ve Španělsku