Chladicí systémy procesorů Noctua NH-D15, NH-U12S a NH-L9i jsou nyní k dispozici v černé barvě

Už jsme mluvili o různých chladicích systémech pro naše počítače. Tyto systémy obvykle zahrnují: fanoušci, chladič… A ačkoli ve většině případů jsou v našich týmech často zapomenuti, dobrá volba výrazně ovlivňuje celkový výkon, kterého dosáhneme. Jednou ze značek, které v tomto segmentu komponent můžeme najít, je nově aktualizovaná Noctua. Noctua NH-D15, NH-U12S Y NH-L9i. Změny jsou většinou estetické, protože tyto chladicí systémy jsou nyní k dispozici v černé barvě (v modré, zelené, červené, bílé a žluté verzi) a v nových antivibračních pouzdrech NA-SAVP3.

Noctua oznamuje vydání všech černých verzí Chladicí systémy procesorů NH-D15, NH-U12S a NH-L9i. Po zachování všech výhod původních modelů, nových verzí chromax. černá liší se od nich pouze barvou.

Výrobce uvádí, že vše je natřeno černě: radiátory, ventilátory, antivibrační pouzdra, úchyty ventilátorů a montážní hardware. Modely chromax.black se údajně „kvůli pečlivé optimalizaci potahového materiálu a procesu“ neliší od základních modelů z hlediska hluku a účinnosti.

Modely chromax. černá NH-D15 Y chromax. černá NH-U12S Zpočátku budou k dispozici ve speciální limitované edici (5 000 kusů) s oranžovými antivibračními pouzdry a štítky ventilátoru. Tato zařízení lze zakoupit pouze v oficiálních obchodech Noctua na Amazonu a eBay.

Nová antivibrační pouzdra NA-SAVP3 jsou k dispozici také v černé, modré, zelené, červené, bílé a žluté barvě. Jsou kompatibilní se všemi ventilátory NF-A15, včetně ventilátorů zapojených do NH-D15 chromax.black.

Maloobchodní ceny doporučené výrobcem:

  • Noctua NH-D15 chromax. Black.swap – 99,90 EUR
  • Noctua NH-U12S chromax. Černá. Výměna – 69,90 EUR
  • Noctua NH-L9i chromax. Černá. Výměna – 49,90 eur.
  • Nové rozbočovače stojí 6,90 eur bez ohledu na barvu.

Zdroj: Noctua

Zdravím z hloubky bytů.