Stáhněte si tapety nových oznámení Apple Watch

Během tohoto měsíce se blíží konec, samotný Apple Tucet videí o Apple Watch. Krátká videa dlouhá přibližně 30 sekund, která nám chytré hodinky Apple nabízejí, zdůrazňující všechny možnosti zvané Apple Watch.

Blíží se vánoční svátky a Apple chce obnovit paměť uživatelů a připomenout jim, že pokud mají zájem o chytré hodinky, není nic lepšího než Apple Watch, pokud jsou uživateli společnosti se sídlem v Cupertinu.

Tyto reklamy připomínají rané reklamy na iPod, kterým dominují barevné kombinace a jednoduché zprávy. IPod však s Apple Watch nemá nic společného. Druhým je zařízení I když si Apple myslí, že tomu tak není, uživatelé jej mohou přesto opustit.. Zde jsou odkazy, kde si můžete tyto prostředky stáhnout ve verzích pro iPad, iPhone a Apple Watch.

Stáhněte si peníze z reklam Apple Watch

Stáhnout smyčku: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhnout Dance: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhnout Kiss: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhnout Přesunout: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhnout Play: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhnout Journey: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhnout písničku: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhněte si Skate: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhnout Posypeme: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhnout styl: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhněte si vlak: iPad; iPhone; Apple hodinky

Stáhnout Travel: iPad; iPhone; Apple hodinky

Jason Zigrino shromáždil všechny tyto prostředky a zpřístupnil je všem uživatelům, kteří milují tapety. Všechny prostředky zobrazené v odkazech, které jsem přidal výše, přizpůsobeno různým rozlišením různých modelů iPadůAle právě teď mají všechny displeje sítnice, které nám umožní dokonale si je užít.