Chlazená pouzdra určená pro iPhone Razer Arctech

Jen před pár dny jsme mluvili o tom, jak Razer začal s obchodem s případy. herní pouzdra prostřednictvím nové služby Razer Special. Dnes vám můžeme říci, že to nebude jediné vydání společnosti, která využívá uvedení iPhone 11 ke spuštění nového trhu. Razer Arctechněkterá chlazená pouzdra na novém iPhone navržená tak, aby udržovala teplo pryč.

Pouzdra Razer Arctech jsou opatřena vrstvou Thermaphene, která udržuje telefon na nízké teplotě pro lepší výkon a výdrž baterie.

Funkce Razer Arctech

Pokud nás čtete pravidelně, budete vědět, že vám o Razeru obvykle řekneme hodně. Jedna z předních značek ve vývoji zařízení pro hráče. Tato společnost oznamuje svůj příchod do katalogu ochranných pouzder pro mobilní telefony.

Novinkou je, že mají technologii chlazení. V současné době jsou tyto případy kompatibilní se všemi modely iPhone vydanými v roce 2019 (iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max), Kromě modelů iPhone 2018 (iPhone Xr, Xs, Xs Max) a pro něj Razer Phone 2, vlastní herní smartphone společnosti.

Termafen

Zprávy Pouzdra Razer Arctech používají ThermapheneNavrhl Razer, aby výrazně snížil provozní teploty mobilních telefonů prostřednictvím distribuční vrstvy, patentované a patentované technologie.

Každý, kdo používá smartphone, ví, že mají tendenci být docela horkí, zvláště když s nimi hrajeme divnou videohru … nebo se je pokoušíme přimět k provedení nějakého jiného složitého úkolu.

Teplo, které vyzařují, se může stát problémem a dokonce snížit výkon terminálu a poškodit další vnitřní součásti, jako jsou baterie. Většina ochranných pouzder navíc neumožňuje únik tepla mezi mobilním telefonem a pouzdrem, což tento problém ještě zhoršuje.

Pouzdra Razer Artech mají několik tepelně vodivých vrstev, které účinně odvádějí teplo, zvyšují mobilní výkon a poskytují delší životnost baterie. Kromě toho jsou tyto kryty navrženy tak, aby nerušily bezdrátové připojení, které může náš mobilní telefon navázat.

Pouzdra Razer Arctech se skládají ze 3 vrstev:

 • Vrstva Thermaphene, která nejprve absorbuje teplo a poté jej přenáší ven, čímž brání vniknutí prachu nebo nečistot do mobilního telefonu.
 • Vrstva z mikrovlákna, která tlumí telefon a chrání jej před poškrábáním
 • Perforovaný vnější plášť vyrobený z polykarbonátu / termoplastického elastomeru, který chrání mobilní telefon před kapkami a nárazy

Podle Termafen Řekněme, že je to tepelně vodivý materiál, který rozptyluje teplo. V nezávislých testech a ve srovnání s jinými situacemi udržovaly případy Razer Arctech koncové teploty až o 6 ° C nižší.

Během dvouhodinového zkušebního cyklu udržovaly případy Razer Arctech telefon pod doporučenou maximální provozní teplotou výrobce, zatímco v ostatních případech v porovnání tyto teploty zůstaly nad těmito úrovněmi déle než 20 minut. test pokračoval.

Razer Arctech Slim a Pro

Závěsy Razer Arctech K dispozici ve 2 verzích: Arctech Slim Y Arctech ProOba mají technologii chlazení Thermaphene. Každá verze je k dispozici ve 3 barvách: černá, křemenná a rtuťová.

Závěsy Arctech Slim Jsou určeny pro ty, kteří chtějí chránit své smartphony, ale to neznamená, že se jejich velikost a / nebo tvar změnily.

Závěsy Vydání Artech Pro a Arctech Pro THS Mají spodní vrstvu odolnou proti poškrábání a čtyři boční stěny, které ji chrání před jakýmkoli druhem nárazu.

Pouzdra Razer Arctech budou k dispozici v následujících mobilních modelech:

 • iPhone XS

 • iPhone XS Max

 • iPhone XR

 • iPhone 11

 • iPhone 11 Pro

 • iPhone 11 Pro Max

 • Razer Phone 2

Chránič obrazovky Razer Blue Light

Společnost Razer nejen vydala nové pouzdra na smartphony, ale také oznámila uvedení chrániče obrazovky. Razer modré světlo.

Jedná se o filtr odolný proti poškrábání modrého světla určený k ochraně uživatelů před namáháním očí.

Razer modré světlo

Spořič obrazovky Razer modré světlo Filtruje světlo krátké vlnové délky snížením jasu obrazovky.

Je vyroben z ultratenkého tvrzeného skla a je kompatibilní s naprostou většinou současných mobilních telefonů.

Dostupnost a ceny

Pokud jde o dostupnost, můžete si je koupit v online obchodě Razer a Amazon od 10. září. Ceny jsou následující:

 • Razer Arctech Slim: 34,99 €
 • Razer Arctech Pro: 44,99 EUR
 • Razer Arctech Pro THS Edition: 49,99 EUR
 • Chránič obrazovky Razer Blue Light: 44,99 EUR

Pokud potřebujete více informací o pouzdrech Razer Arctech, můžete navštívit webové stránky výrobce.

Zdravím z hloubky bytů.