Obrázek Apple iPhone 11, to jsou specifikace a cena.

Konečně přišel den a Manzana 10. září představila novou řadu iPhone, celkem tři nejsou zahrnuty iPhone 11, 11 Profesionální a 11 Pro Max. Tyto mobilní telefony nahradí řadu X a konkrétně nahradí standardní 11 modelů iPhone XR. Zjistíme, co je nového v iPhone 11…

Vlastnosti iPhone 11

Tyto Funkce iPhone 11:

Obrazovka a rozložení

obrazovka iPhone 11 má pohodlnou úhlopříčku Udržuje 6,1palcovou a IPS LCD technologii s rozlišením HD + 1792 x 828 pixelů Poměr stran 19: 9. Tento vzorec byl také aplikován na předchozí model XR pod konceptem «Liquid Retina» a Hustota pixelů 324 PPIje vysoce optimální a mimochodem šetří energii. Na svém mobilním telefonu Ochrana IP68 Je vyroben ze skla a hliníku podobného kovu. Zářez obrazovky je široký a obdélníkový, ai když jsou jeho hrany tenké, je menší než u sesterských modelů. Modul zadní kamery má čtvercový tvar se dvěma vertikálními senzory a bleskem vedle něj. Mobilní telefon je dodáván v různých jasných barvách, jako je bílá, černá, červená, zelená, žlutá a šeřík.

iPhone 11 přináší ohromující barevný design, široký zářez a duální fotoaparátyiPhone 11 přináší ohromující barevný design, široký zářez a duální fotoaparáty

Paměť, procesor a operační systém

JE Procesor iPhone 11 Nové a v premiéře. O Apple A13 Bionic, 7 nm; Tato čipová sada prohlašuje, že je vůbec nejrychlejší, a v testech výkonu odvedla velmi dobrou práci. Pokud jde o paměť iPhone 11 4 GB RAM v kombinaci se třemi verzemi místního úložiště: 64 GB, 128 GB nebo 256 GBnelze rozšířit, což je u Apple iPhone již běžné. Apple však dosud nezveřejnil RAM u svých dalších dvou modelů, takže standardní model může mít vyšší verze RAM. Pokud jde o integrovaný operační systém, iOS 13.

Buben

Autonomie pro zařízení Apple obecně není problém. Nový mobilní telefon si oproti předchozímu modelu XR, který již má vynikající autonomii, nárokuje další hodinovou kapacitu. Pokud jde o kapacitu v číslech, společnost dosud nezveřejnila údaje. Je překvapivé, že v novém modelu je zachováno tradiční 5W zatížení, ale 18W rychlé nabíjeníPouze nabíjecí příslušenství bude muset být vyrobeno dodatečným způsobem.

Fotoaparáty

Kdy je to teď na fotografii Manzana raději duální fotoaparát. Ale nedělejte chyby; Senzory používané společností jsou nejmodernější technologií. V tomto případě máme dva 12 MP snímačedruhý je širokoúhlý s clonou f1,8. Mezi jeho funkce patří stabilizace obrazu (k dispozici u obou senzorů), noční režim (zvyšuje osvětlení) a režim na výškuJeden snímač je již k dispozici v předchozím modelu a s podporou AI. Registrace videa v rozlišení 4K. Pokud jde o přední kameru, snímač 12 MP pro selfie, s funkcí zpomaleného videa.

Spojení

Konektivita s 4G LTE Gigabit s 2×2 MIMO, dvoupásmovým ac wifi, Bluetooth 5.0, eSIM slotem, Lightning portem a NFC konektivitou je kompletní a sdílená pro všechny tři modely. K odemčení máme high-tech rozpoznávání obličeje a máme stereofonní reproduktory a podporu hudby Dolby Atmos. Stejně jako u některých generací nemá zvukový konektor.

iPhone 11 přichází s novou čipovou sadou Apple A13 Bionic a duálními fotoaparátyiPhone 11 přichází s novou čipovou sadou Apple A13 Bionic a duálními fotoaparáty

Cena iPhone 11

JE Cena iPhone 11 Začíná to na 809 eur u 64GB verze ROM (a to ukazuje, že loni byla cena iPhone XR až o 40 eur níže); Verze 128 GB bude stát 859 EUR a verze 256 GB bude stát 979 EUR. Mobilní telefon zahájí předprodej 13. září a bude dodán na konci měsíce.

Výsledky a názory na iPhone 11

Nový Apple iPhone 11 Jedná se o high-tech mobilní zařízení, které dodržuje známé strategie společnosti. Nedává nám to žádná velká překvapení, buď proto, že úniky již provedly svou práci, nebo že špičková zařízení Android jsou mnohem agresivnější v oblasti darů. Ale Manzana Ví, jak využít své specifikace, aby poskytoval nejvyšší kvalitu, nový nejmodernější procesor a uspokojivé možnosti paměti.

Oficiální stránka Manzana ve Španělsku