Clash of Clans pro iPhone a iPad: 7 Fantastických triků

Clash of Clans pro iPhone a iPad: 7 Fantastických triků

7 skvělých cheatů pro hru Clash of Clans

Sbírejte lektvary, získejte spoustu zlata a používejte je k vylepšování svých zdí 7 skvělých tipů a triků pro hru Clash of Clans pro iPhone a iPad. Clash of Clans je neuvěřitelně populární strategická hra pro iOS, která nás teleportuje do některých návykových bitev v režimu pro více hráčů s miliony hráčů již.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s Clash of Clans, budeme mít v této strategické hře následující možnosti: Hrajte sólo sledováním řady úrovní útok a obrana nebo hrát v režimu pro více hráčů že ostatní hráči zaútočí na vaši základnu, aby získali zlato, zdroje a pozice na žebříčku.

1 – Používejte štíty moudře

clash-of-clans-ipad-cheats-3

Být napaden není nikomu po chuti, naštěstí můžete vyhledat pomoc štítem. Abychom udrželi náš štít neporušený déle, musíme se vyhnout útoku v určitém časovém rámci, i když můžete bojovat v klanových válkách.

2 – Nejlepší obrana je dobrý útok

clash-of-clans-ipad-cheats-2

Pokud je naším primárním zájmem obrana, měli bychom se zaměřit na útoky na jiné základny. Lepší, pokud jste byli hacknuti dříve vraťte se do útoku a zničte své nepřátelepřinejmenším už delší dobu nebudou útočit.

3 – buďte trpěliví a zachraňte své drahokamy

clash-of-clans-ipad-cheats-1

Největší atrakce tohoto typu neformální hry Zdarma hrát Dokončování staveb, výcvik vojáků atd. Jde o promrhání klenotů co nejdříve. Ale pokud máme dostatek trpělivosti k ukládání a ukládání našich drahokamů cena bude dvakrát užitečnější.

4 – naučit se používat dobrou strategii

clash-of-clans-ipad-cheats-4

Mechanika strategických bitev Clash of Clans nás nutí stavět zdi kolem našich budov a ty nejdůležitější umístit do středu naší vojenské základny. Účinnou strategií je obklopit naše budovy zdmi, které jsou velmi blízko sebe. a udržujte své věže a obranu blízko centra.

5 – spřátelit se

clash-of-clans-ipad-cheats-6

Jakmile splníme všechny úrovně nebo mise individuálního režimu a dosáhneme dobré úrovně v naší základně, budeme připraveni začít připojte se k jednomu z klanů. Je to ideální způsob, jak se stýkat, učit se nové taktice a provádět koordinované útoky.

6 – vyberte si dobře své cíle

clash-of-clans-ipad-cheats-5

V této strategické hře se budeme muset dobře podívat na jejich statistiky, abychom našli nepřátele, kteří pravděpodobně prohrají válku proti nám. za prvé Musíte se podívat na úroveň vaší domovské základnyPokud je to méně než naše, můžeme zaútočit beze strachu. Před provedením útoku se budeme muset dobře podívat na nedostatky našich nepřátel a nejslabší oblasti vstupu.

7 – Budujte armády v klanových válkách

clash-of-clans-ipad-cheats-7

Před začátkem války máme celý den na přípravu. Při vytváření vlastního námořnictva je nezbytné brát v úvahu podmínky a vlastnosti konkurenčních základen.. Jak poznamenali naši kolegové z iMore, pokud vaše protivzdušná obrana není příliš pokročilá, bude lepší zaútočit shora, pokud vaše obranné zdi nebudou dobře uspořádané, bude lepší zaútočit ze země.

Toto byly naše tipy a triky pro Clash of Clans. Většina hráčů určitě zná mnohem více triků o této populární a návykové hře, proto je s námi sdílejte v sekci komentářů!