Kapesní plány pro iPhone, iPad a iPad Mini – iPadizate aplikace dne

Pocket Planes je naše hra dne … Fly!

Pocket Planes je zábavná pixelová hra a je kompatibilní s iPhone a iPad. Účel hry, kontrolovat, řídit a sledovat růst flotily letadel vlastní. Odesílání našich letadel do destinací a výběr každého z našich cestujících. Je to velmi zábavná hra, která již spojuje mnoho hráčů.

Později, jako vždy, se na hru krátce podíváme.Uvědomte si, že pod tímto článkem najdete recenzi hry i stahování hry. Volný, uvolnit!

Sestavte si vlastní flotilu letadel

Jak jsme již řekli v kapesních letadlech (kapesní letadla) vytváření vlastní letadlové flotily, přidejte cestující, kupte si více letadel, vyberte cíl … Je zde více než 250 měst!

kapesní plány-ipad-1

Jak budete postupovat v této zábavné pixelové hře odemknout obrovská nová letadla (jumbos), stavět letiště a dokonce je rozvíjet, aby postavili tato malá městská letiště v megalopolisu.

kapesní plány-ipad-2

Nabídky her Automatické ukládání na iCloudu a je neustále aktualizován, aby omezoval chyby a chyby ve hře. Kapesní letadla také přizpůsobit naše letadlo: vyměňte barvu, vyberte uniformu pilota a přidejte více sedadel.

kapesní plány-ipad-3

Soutěžte s ostatními hráči ve skupinových událostech

Pocket Plane má jakýsi režim pro více hráčů, který můžeme dělat. vyměňovat a přenášet letadlové díly s našimi přáteli a soutěžit ve skupinových událostech. Kromě toho hra obsahuje sekci s osobními statistikami a žebříčky pro každého uživatele.

pocket-plans-ipad-4

Tato hra je v angličtině, ai když je zpočátku výukový program (poměrně krátký), pochopení mechaniky hry vám zabere několik minut. Samotná hra není špatná, je zábavná a zábavná, což je hlavní věc.

pocket-plans-ipad-5

Začneme s 30 000 žetony a 15 směnkami (nebo šeky), které zpočátku potřebujeme k výplatě našim zaměstnancům a na cesty. Absolutně. Je to skvělá hra pro všechny pracovníky letiště, řídící, piloty, letušky … Vyzkoušejte a sdílejte své zkušenosti v komentářích!

Kapesní plány ve videu

Podívejte se na naši recenzi videohry, kde vám ukážeme, jak Pocket Planes funguje. Užij si to!

Stáhněte si kapesní plány pro iPhone, iPad a iPad Mini

Zábavnou hru Pocket Planes si můžete stáhnout z níže uvedeného odkazu, který je obsažen v tomto poli pro stahování:

Máte rádi Pocket Planes? To je skvělé!