Infinity Blade III pro iPhone a iPad dostává nejnovější aktualizaci a dokončuje svůj příběh

Infinity Blade III pro iPhone a iPad dostává nejnovější aktualizaci a dokončuje svůj příběh

Aktualizace Infinity Blade III „Kingdom Come“ je nyní k dispozici v App Store

Očekávaná aktualizace populární hry pro iOS Nekonečný nůž III Aplikace s názvem „Kingdom Come“ pro iPhone a iPad je nyní k dispozici ke stažení z App Store. Jedná se o nejnovější aktualizovaný obsah hry a také podle apriori a odborníků, Zahrnuje vše, co potřebujete, abyste dosáhli epického finále milované ságy Infinity Blade.

Pro nejnovější nebo dosud neznámou tuto impozantní průkopnickou hru v pořadí boj s dotykovými gesty byste měli vědět Infinity Blade III má skvělou grafiku Díky neskutečnému enginu je to jedna z nejznámějších her v App Store.

nekonečný nůž-3-ipad-2

Hry série Infinity Blade jsou hry, které bychom měli hrát. Bojujte společně s generacemi hrdinů a válečníci, kupujeme nové zbraně a vylepšujeme naše postavy, dokud konečně nebudeme mít příležitost dokončit finálního bosse.

Klíčové vlastnosti aktualizace Kingdom Come

Mezi novými funkcemi Infinity Blade III: Kingdom Come najdeme 6 nových map pokladů5 nových a působivých nepřátele bojovat a více 25 nových položek Sbírejte a prodávejte pro Isa a Siris.

nekonečný nůž-3-ipad-1

Také přidáno v aktualizaci nové cíle, cíle a úspěchya schopnost zvládnout speciální předměty až do úrovně 100.

Další skvělé funkce aktualizace:

  • Po porážce Revealer se Siris vydává čelit mocné Lelindre a Zjistěte, co se stalo s volební urnou.
  • Spousta prvků rovnováha bojeopravy chyb a vylepšení her.
  • Objevte chladný odpad NafusaanuBoj s příšerami a svůdným osudem ve snaze zmocnit se pokladu legendárního Dragoora, krále draků.

nekonečný nůž-3-ipad-3

Infinity Blade III získal několik ocenění Hra roku a má přes 20 000 recenzí a 4 hvězdičková zpětná vazbaale je to opravdu něco, co můžete získat, pokud je hra jednou z nejlepších v App Store.

Potom můžeš zobrazit oficiální aktualizační trailer Infinity Blade III pro iPhone a iPad, pohled do trilogie a malý náhled na konečný výsledek hry, není zbytečný!

Infinity Blade III je kompatibilní se všemi modely iPhone, iPad a iPad Mini a vyžaduje iOS 6.0 nebo novější a hra aktuálně stojí 2,69 EUR. v prodeji po omezenou dobu. Stahujte před ukončením prodeje!

Stáhněte si Infinity Blade III

Stáhněte si hru z níže uvedeného odkazu:

Co si myslíte o Nekonečný nůž 3? Zkusili jste to?