Facebook Seznamka je obrázek: Alternativní služba seznamek přichází na troud

Facebook se rozhodl vsadit Seznamka na Facebooku, nová seznamovací služba Toto je již oficiální, když se pokoušíte získat trůn Tinder, nejpoužívanější seznamovací službu, nebo mu ukázat alternativu.

Facebook je společnost pokrývá většinu sociálních sítí Ty, které jsme použili od samotného Facebooku po WhatsApp nebo Instagram a nyní jsme přidali do této nové služby.

V naší společnosti se používání těchto typů seznamovacích služeb, i když ve skutečnosti, příliš nevidí. Používají je miliony lidí.

Sociální síť ví, že ne všichni uživatelé rádi říkají, že používají aplikace k flirtování. Budeme muset vytvořit profil Facebook Friend velmi jednoduchým procesem a samostatně nebudou v našem tradičním profilu na Facebooku pozorovány žádné změny.

Jak funguje seznamka na Facebooku?

Protože Facebook obecně zná náš skutečný věk, tito uživatelé Více než 18 let Bude vám nabídnuta možnost zaregistrovat se do služby Facebook Dating, která je zatím pro všechny uživatele zdarma.

Vytvoření profilu v této službě je velmi rychlé, protože Můžeme použít fotografie nahrané na Facebook nebo nový, stejně jako možnost exportovat bio.

Můžeme si myslet, že někteří naši přátelé, které máme na Facebooku, jsou stejného nebo opačného pohlaví a jsou velmi podobné našimProto nás bude možné doporučit lidem kolem nás.

Ale Facebook to dal jasně najevo nikdy nás nedoporučíme žádnému z našich přátel, my nebo oni jejich my “Tajná láska”je seznam, do kterého přidáváme lidi, které milujeme a jejichž cílem je být více než přáteli.

Obrázek - Facebook Seznamovací obrázek: Alternativní seznamovací služba přišla na Tinder

Hlavní lidé, ke kterým se doporučujete připojit, jsou: s přáteli přátel Myslím, že jsou to lidé, kteří nejsou v našem bezprostředním kruhu, ale nejsou si ani cizí, protože pravděpodobně nám náš přítel v některých případech řekl o této osobě.

Jak jsme řekli, i tato seznamovací služba Integruje možnost přidat „příběhy“ Na základě 15sekundových videí a smazaných 24 hodin po zveřejnění, jak jsme našli na Instagramu, Facebooku …

Všechno konverzace budou probíhat přes Facebook MessengerNašli jsme různé funkce, jako je sdílení naší polohy v reálném čase, odesílání fotografií nebo samozřejmě odesílání nebo přijímání zpráv.

Na rozdíl od Tinderu oba lidé by se měli navzájem milovat Chcete-li používat chat, způsob, jakým Facebook Dating funguje, je zcela odlišný, protože má různé profily, pokud se nám někdo líbí, klikneme přímo na tlačítko „Líbí se mi“ a Okamžitě mi dejte vědět Stále existuje možnost soukromě komentovat váš profil a pokusit se tak zahájit konverzaci.

Pro teď Seznamka na Facebooku je zdarma, Pravděpodobně, stejně jako u jiných podobných služeb, jako je Tinder, bude v budoucnu možnost platit za odemknutí nových funkcí.

Vlastně je k dispozici USA, Argentina, Bolívie, Brazílie, Kanada, Chile, Kolumbie, Ekvádor, Guyana, Laos, Malajsie, Mexiko, Paraguay, Peru, Filipíny, Singapur, Surinam, Thajsko, Uruguay a Vietnam.

Facebook oznámil, že tato služba se do Evropy dostane až v roce 2020. Existuje již mnoho seznamovacích služeb, ale není pochyb Seznamka na Facebooku bude seznamovací služba Pokusí se ukázat jako hlavní alternativa k Tinder.

Passenger Alert, Tinder funkce, která varuje uživatele LGBTQ z nebezpečných zemí

A co Facebook Flirt? Myslíte si, že to bude úspěšné?