contador de visitas gratis Skip to content

Modern Combat 5 Blackout pro iPhone a iPad – iPadizate aplikace dne

Modern Combat 5: Blackout, testovali jsme

Vysoce očekávaná hra pro iPad a iPhone se brzy objeví v App Store. Jak mnozí z vás již vědí, Modern Combat 5 bude jednou z nejlepších her roku 2014 v tomto roce. Díky hráčům na Gameloftu jsme měli možnost otestovat beta verzi hry od iPadizate.

Vyvolávací cena MC5 bude 5,99 € a Datum spuštění je naplánováno na 24. července. Níže podrobně analyzujeme hru a pod tímto příspěvkem vám poskytneme recenzi videa. Nenechte si ujít!

Modern Combat 5 je hra plná emocí a intenzity

Stejně jako u ostatních her v ságe MC má hra i nadále brutální intenzitu při hraní různých misí. Grafika je prostě nádherná a hratelnost je vynikající. Stahování hry bude probíhat po jednotlivých částech a můžete ji spustit kdykoli budete chtít.

modern-war-review-1

Nejprve je Game Center integrováno do hry, takže má žebříčky a řadu úspěchů. Velmi Bezproblémová synchronizace s Facebookem Chcete-li zobrazit seznam svých kontaktů, zkontrolujte, zda jsou online a ke které manze patří.

modern-war-review-2

Modern Combat 5 přichází nabitý novinkami

Týmy jsou skupiny hráčů, kteří bojují za společné dobro, jako jsou nějaké klany. Jedna z inovací Modern Combat 5 a velmi zajímavá možnost potkat nové lidi a zvýšit konkurenceschopnost mezi hráči. Pokud vstoupíte do sekce „Můj tým“, můžete si vybrat svůj oblíbený tým, který se připojí a bude bojovat proti jiným týmům v epických zápasech.

modern-war-review-3

Další novinkou hry je chat. Na domovské obrazovce máte přístup ke svému týmovému chatu a globálnímu chatu.. Pokud kliknete na tlačítko jednoho z těchto chatů, otevře se okno, kde můžete kontaktovat své přátele, požádat o pomoc nebo pozvat nové členy do vaší další hry.

modern-war-review-4

Stejně jako v Modern Combat 4, vaše zbraně budou plně přizpůsobitelnéMůžete tedy přidat příslušenství, jako je ergonomická rukojeť, holografický zaměřovač, stabilizátor pádu nebo tlumiče odskoku. Ale pozor, nebudou to doplňky, které si tentokrát můžete koupit Odemknete je při postupu v misích nebo zabíjíte v režimu pro více hráčů.

modern-war-review-5

Nové třídy, drony, více nepřátel a více výbuchů

V Modern Combat 5 budete mít 4 nové různé třídy postav, každý má své vlastní speciální schopnosti, které můžete vylepšit body schopností (AP) získanými pokaždé, když dosáhnete vyšší úrovně.

recenze moderní války (8)

Voják: Voják zvyšuje poškození a poskytuje další munici. Často používá útočné pušky a pistole a je nejúčinnější v boji na střední vzdálenost. Mezi jeho speciální schopnosti patří obratnost, pokročilé nástroje, šílený stav (hněv), technika, kulky navíc a zvládnutí útoků.

modern-war-review-8

Publikum: Tato třída vám pomůže odhalit nepřátele nepřátelského týmu. Zbraně, které si zvolil, jsou samopaly a pistole, a je extrémně efektivní postavou v boji na střední a krátkou vzdálenost. Stabilní ruka, extrémní podmínky, vylepšený radar, vedlejší účinky a velmi zajímavá schopnost budou mít schopnosti odhalení. Budete moci objevovat nepřátele v blízké oblasti na radaru.

modern-war-review-7

Odstřelovač: Odemkne se na úrovni 10 a používá odstřelovací pušky. Efektivní v boji na velké vzdálenosti a jeho nejvýraznějšími dovednostmi jsou ruční zbraně, pasti, nenápadné vrahy a dovednosti v ovládání pasti. S touto poslední dovedností můžete zpomalit rychlost svých nepřátel.

modern-war-review-9

Odstřelovač: Tato třída bude odemčena na úrovni 5 poskytuje vysokou úroveň odolnosti Používejte brokovnice a RPG. Je efektivní v boji zblízka na blízko. Schopnosti vojáka v této třídě jsou velmi zajímavé. Se schopností Sapper budete schopni snížit škody způsobené výbušninami a zachránit své životní body pomocí dovedností „lékárnička“ a „přeživší“.

modern-war-review-10

V MC5 bylo přidáno mnohem více výbuchů, spojenecká a nepřátelská letadla a speciální efekty, které stojí za natáčení. Ve hře nyní budou fragmentační bomby, bomby na nehty, oslepující granáty, nárazové bomby, reflektory a nárazové bomby. Některé z těchto granátů, jako většina zbraní, se odemkne, jak postupujete o úroveň výš.

modern-war-review-11

Mise Story Story jsou kratší a intenzivnější

Gameloft se rozhodl zkrátit mise, aby jejich hráči nebyli tak dlouho nervózní. Podle našeho názoru je to zcela moudré rozhodnutí. Nyní existuje mnohem více misí, a přestože jsou kratší, získávají na intenzitě.. Příběh naší hlavní postavy Phoenix je dokonalý a má velmi dynamické animované scény promyšlené do nejmenších detailů.

modern-war-review-12

Každá z těchto misí bude mít 3 cíle, které určují počet hvězd, které v každé epizodě získáte. Stejný čas, Tento systém hodnocení hvězdiček vám umožní odemknout každou ze 6 dostupných epizod. Každá úroveň má také speciální operace a mise pro více hráčů, kde můžete pozvat své přátele. Úžasná věc!

recenze moderní války (4)

Typy bitev pro více hráčů

Vynikající režimy hry pro více hráčů Modern Combat 5 jsou stejné jako předchozí verze hry, Až na nový režim zvaný „bitva čety“. Můžete tedy hrát se zachycením vlajky, týmovým bojem proti všem a VIP režimem.

Dokonce i z iPadizate měli jsme štěstí, že jsme mohli vyzkoušet pouze hru pro 3 hráče Hra „Against all“ v režimu pro více hráčů byla opravdu zábavná a měli jsme představu o skvělé dynamice hry a vynikající plynulosti hry.

Modern Combat 5 Blackout ve videu

Nenechte si ujít naši video recenzi této skvělé hry!

Co si myslíte o této hře? Co se ti nejvíce líbilo?

Sdělte svůj názor v komentářích a sdílejte tuto analýzu se svými přáteli, kteří hrají nejvíce na hlavních sociálních sítích, pomocí tlačítek, která se zobrazují v horní části tohoto příspěvku. Děkuji mnohokrát!