Thomas Alone, velmi delikátní hra, přichází na náš iPad

Thomas Was Alone přistál na našem iPadu, plošinové hře s velkou přesností

Většina z nás jistě nikdy předtím nepocítila emocionální spojení s jednoduchými geometrickými tvary, ale pokud si troufáte hrát „Thomas byl sám“, může se to změnit. To, co se na první pohled zdá být něco víc než jednoduchá platformová hra, je to, co potřebujeme k ovládání některých obdélníků přes obrazovky, které se postupně promění v překvapivý příběh o přátelství a osamělosti (něco, co můžeme prozkoumat pomocí velkého vyprávění).

Základní struktura Thomase je velmi podobná mnoha hrám. Budeme procházet různými úrovněmi s rostoucí obtížností, ale nebudeme střílet ani střílet, budeme mít pouze schopnost skákat. Postupem času budeme ovládat několik malých bloků najednou, něco, co budeme potřebovat ano nebo ano, protože musí navzájem spolupracovat, aby se posunuli vpřed.

thomas-ipad-2

Jaká je mechanika Thomase Byl sám?

Každý čtverec bude mít své vlastní vlastnosti (některé budou vyšší, jiné budou hodně skákat a jiné budou plavat) a budeme muset neustále měnit ovládání mezi nimi, abychom dosáhli východu z každé úrovně. I když je pravda, že plošinovka má mechaniku, každá úroveň Thomase Was Alone je jako hlavolam, kde musíme najít způsob, jak mohou bloky společně fungovat.

Samozřejmě budeme chtít pokračovat, dokud nedokončíme úroveň, nejen ke spokojenosti s jejím řešením (což je), ale také abychom věděli, co se stane poté, co to uděláme. Na každé úrovni je krátký, ale přesný dialog (v angličtině), který vyjadřuje nejvnitřnější myšlenky a strach, že na povrchu jsou barevné bloky.. Vypadá to a může to být jako reklamní kousek, ale dialog je tak dobrý, že to nevadí.

John je „osobně“ optimistický a vždy se usmívá (pokud to dokáže obdélník), zatímco Thomasova naivita ho dělá roztomilým na cestách. Jak jsme již řekli, dialogy jsou roztomilé, ale také zábavné, což nám umožňuje, abychom si s nimi užili spoustu legrace a byli také láskyplní (ano, nejsem blázen).

Jak nám řekli kluci z TheVergeThomas Was Alone byl poprvé vydán v roce 2012 a nyní je k dispozici na různých platformách, jako jsou Windows, Mac, PlayStation 3 a Vita.. Pokud vám tyto verze chyběly, můžete dnes hrát na iPadu. A i když se plošinové hry někdy vykreslují na dotykové obrazovce trochu komplikovaně, tato hra funguje velmi dobře as mnohem vylepšenou mechanikou, která nás pořád baví.

Stáhněte si Thomas Was Alone pro iPad, iPad Air a iPad Mini

Kromě veškerého komentáře je zaměření na vyprávění prostřednictvím zvuku také ideální pro procházky se sluchátky, zhasínání světel a hraní hodin. Můžeme si stáhnout tuto zábavnou hru pro náš iPad z App Store za 7,99 €..