Dejte si pozor na falešná videa z YouTube a nainstalujte Fortnite na Android

Fortnite Battle Royale pro Android bude brzy k dispozici

Od vydání hry pro PC: Playerunknown’s Battleground, známější jako PUBG a později její nejsilnější rival Fortnite Battle Royale, se hry s touto herní dynamikou na mobilních platformách objevily nepřetržitě. Nedávno jsme viděli, jak vývojář Tencent plánuje oficiálně spustit PUBG pro mobilní telefony, a dnes, Epic Games oznamuje Fortnite Battle Royale pro Android a brzy pro iOS.

Bohužel, stejně jako u většiny těchto oznámení, si uživatelé iOS tuto hru poprvé užijí na svých mobilních telefonech nebo tabletech, ale samotný vývojář oznámil, že pro Android přijde o několik měsíců později. Ale poslouchejte nás, když říkáme, že to stojí za toEpic Games ví, jak převést svou hru na mobilní platformy, aby byla úspěšná.


4 levné mobilní telefony bez Androidu P, ale s Androidem 8.0 Oreo


Fortnite Battle Royale pro Android bude stejný jako na PC

Pokud si myslíte, že další verze Fortnite Battle Royale pro Android bude méně úplnou verzí, než jakou najdeme na PC nebo konzole, velmi se mýlíte, a to je z Epic Games. Zajistili, že zážitek z Fortnite na mobilních platformách je přesně stejný jako ve hře., s týdenními aktualizacemi, s naším vzhledem, sestavením a nejlepší ze všech, multiplatformní hry.

Fortnite iOS

Máte pravdu, Fortnite Battle Royale pro Android a iOS přijde přesně a Můžeme hrát s přáteli kdekoli, i když hrají na konzole, PC nebo mobilních telefonech / tabletech. To nám poskytne vynikající zážitek, protože to bude jedna z mála her, na které se nevztahuje celá hra na PC nebo konzole na mobilních platformách. Samozřejmě mějte na paměti, že to bude těžká a náročná hra, takže nevíme, jak se pohybovat ve starých terminálech nebo v rozmezí pod vysokou.

V současné době je jediné známé „datum spuštění“ pro iOS a 12. března se můžete zaregistrovat na webu Fortnite a získat odkaz na svůj e-mail, abyste si mohli hru stáhnout z App Store. V současné době je k dispozici pouze pro uživatele iOS 11, ale nevíme, jestli tyto verze systému rozšíří. Co se týče Androidu, dočkali se toho v příštích měsících.ale neřekli žádná data, takže můžeme jen počkat na spuštění této hry, o které jsme si jisti, že bude jedním z nejstahovanějších z Google Play.


Osm příběhů Android P, které byste měli vědět


Zdroj | Epické hry