Fortnite pro Android na vás zatancuje, pokud ověříte svůj účet

Fortnite pro Android Lze jej definovat jako jednu z nejdůležitějších mobilních videoher posledních let. Nejslavnější Battle Royale na světě překonal téměř všechny rekordy stahování, a to je stále exkluzivní pro rodinu Samsung Galaxy. Hledá miliony slavných čísel titulů na internetu a vše nasvědčuje tomu, že se čísla po vypršení zvýší. Exkluzivní smlouva mezi Samsungem a Epic Games.

Existují však již některé problémy související se zabezpečením, které negativně ovlivňují Fortnite pro Android. Epic Games několik týdnů bojuje proti hráčům, kteří chtějí podvádět, a nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je chránit uživatelské účty a zabránit tak jejich krádeži podvodníky. Proto každý uživatel, který ověří svůj účet ve dvou snadných krocích, dostane dárek, který může váhat před svými přáteli. Zde vám řekneme všechny podrobnosti.


Fortnite pro Android: Budoucí mobilní telefony kompatibilní s beta verzí


Tanec výměnou za zvýšení bezpečnosti

Výsledek obrázku pro Fortnite Dance GIF

Neexistuje lepší způsob, jak to prodat. Fortnite pro Android radí všem svým uživatelům, aby zlepšili své bezpečnostní podmínky, a nabízí jim jeden z nejpopulárnějších aspektů hry: tanec. Bezpochyby vynikající kampaň od Epic Games ke zvýšení úrovně zabezpečení samotných uživatelů. K získání této chutné pochoutky budete potřebovat pouze několik jednoduchých kroků:

  • Přihlaste se ke svému účtu Epic Games
  • Přístup Heslo a zabezpečení
  • Povolit ověřování e-mailů
  • Zadejte kód, který vám společnost pošle e-mailem
  • Užijte si tanec zdarma

Je to rychlé a snadné. Postup, který nic nestojí, ale hodně znamená udržení bezpečnostních postupů hry. Jakmile bude ověřen, nikdo nebude moci ukrást váš účet, nebo alespoň bude mnohem obtížnější podvádět. Od této chvíle obdržíte pokaždé, když se přihlásíte, do svého e-mailu nový kód, který musíte zadat, abyste měli přístup ke svému účtu. Pokud tento kód nezadáte, nemůžete si užít hru nebo nový tanec, který již bude v epizodě k dispozici. personalizace.


OnePlus 6T je fakt: schváleno EHS