Futurama se vrátí ve formě hry pro iPhone a iPad

Futurama se vrátí ve formě hry pro iPhone a iPad

Stoupenci populární animované série Futurama byli zklamaní, když se dozvěděli, že to už není sezóna, ale dnes vám dáváme velmi dobré zprávy … Futurama se vrátí.

A vrátí se ve formě Hra pro iPhone a iPad. Kanál Fox spolupracoval s německými vývojáři Woogy na vytvoření hry pro iOS s názvem. Futurama: Hra dronůSlovní hra odkazující na Game of Thrones.

Smažení

Další informace o hře nebo jejím přesném datu vydání v systému iOS nejsou známy, ale víme, že jí budou pomáhat někteří vývojáři, kteří se mimo jiné podíleli na hitech, jako je The Wolf Between Us nebo Secret of Monkey Island.

Futurama hra brzy na iOS

Podle slov vývojářů pracujících na hře Futurama pro iPhone a iPad bude příběh postavit hlavní postavy proti společnosti MomCo a řešit vtipné hádanky pokračovat v dobrodružství.

“Tato hra vezme hráče na dobrodružství s gangem Planet Express bezmocně bojujícím proti soupeřům MomCo.” Hráči propojí skupiny dronů, aby vyřešili řadu zábavných hádanek a vstoupili do ikonických míst z vesmíru Futurama, protože posílají nebezpečné zásilky na svatá místa za drsných podmínek. “

Futurama

Soudě podle schopností zahrnutých do vývoje hry je Futurama pro iPhone a iPad pravděpodobně skutečným hitem v iOS App Store. Němečtí vývojáři Woogy pomáhají Davovi Grossmanovi, který pracuje s hrami The Secret of Monkey Island and the Wolf Among Us; Jonathon Myers, vývojář Game of Thrones: Ascensiona Patric M. Verrone, původní týmoví autoři Ze série Futurama.

Pokud se vám novinky líbily a nemůžete se dočkat, až se dozvíte více a novinky o Futurama: Game of Drones, můžete se dozvědět více o hraní her pro iPhone a iPad na blogu Wooga. Budeme opatrní!

Nejlepší okamžiky Futuramy

Pokud se vám seriál líbí nebo jste jej nikdy neviděli, budete milovat video níže s nejlepšími momenty ze série Futurama. Je to zábava!

Poté, co jsme se dozvěděli tuto novinku od iPadizate, jsme zde s působivým „vzrušením“, těšíme se, až vyzkoušíme iOS hru ze série Matt Groening a budeme moci komunikovat s našimi oblíbenými postavami Futurama: Fry, Leela, Bender, profesor Hubert… A vy? Těšíte se, až to přijde na iOS?