Gameloft nás naučí něco více o hře Unreal Engine Wild Blood

Gameloft nás naučí něco více o hře Unreal Engine Wild Blood

Gameloft’s Wild Blood vypadá takto

Před několika dny jsme předpověděli záměr Gameloftu spustit Wild Blood, která bude používat Unreal engine. Postupně se o této úžasné hře stále více dozvídáme.

Wild Blood je akční a dobrodružná hra třetí osoba ve skutečném stylu God Of War. Lancelot (naše postava)Ležela s královnou Guinevere a povzbuzovala závistlivého krále Artuše, aby se spojil se svou kouzelnicí sestrou Morganou, probudil démony a pomstil jejich krev. v VentureBeat Mohli jsme hrát demo a to nám řekli:

“Jako jeden z rytířů kulatého stolu je Lancelot přirozeně vybaven velkým arzenálem zbraní a řadou speciálních schopností.” I když začneme pouze s obřím mečem, náš arzenál se bude zvyšovat, jak získáváme body zkušeností. V ukázce vidíme, jak Lancelot ovládá pár kouzelných seker a z dálky spouští nepřátele svým lukem.

Bojový systém se opírá o jednoduchý a snadno implementovatelný kombinovaný systém, ve kterém můžeme bojovat proti nesčetným nepřátelům. “

Doufám, že vyjde Excalibur. Pokud milujete herní styl God of War, nemůžete si tuto hru nechat ujít pro iPhone a iPad. Necháme vám jednoho, aby vám uklidnil chuť k jídlu Video s vizuály ve hře Wild Blood:

Co si myslíte o této hře? Vypadá to krásně, že?

Sdílejte toto úžasné video z Gameloftu pro nový iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!

Přes | iMore

předchozí článekKorejský soud shledal vinu jak Samsung, tak AppleDalší článekRozhovor se Stevem Jobsem v roce 1983 a dosud nezveřejněný

Miluji technologie, kino, videohry, auta a vše, co souvisí s formulí 1. Čas od času píšu o technologiích a domácím kině na svém osobním blogu: tucasauncine.com