Nejlepší aplikace a hry pro iPad týdne (2. září)

Zde je náš týdenní přehled osvědčených postupů (a hry) pro iPad. Bavte se!

Nejlepší aplikace pro iPad (a hry) pro tento týden

Bastion pro iPad

Jak jsme již viděli, jedna z nejdůležitějších her OS X přichází na iPad. Bastion je akční RPG skvěle využívá grafické možnosti nového iPadu. Tato verze pro tablet Apple je zcela věrná originálu a dokonale se hodí k dotykovému ovládání. Skvělá grafika, skvělý soundtrack a příběh, který vás udrží. I když je to jen v angličtině, je to základní hra.

iA Writer pro iPad

Skvělý textový procesor pro náš iPad. Je to jednoduchá aplikace, ale také velmi výkonná. Umožňuje vám pracovat svisle nebo vodorovně a přizpůsobuje se displeji Retina nového iPadu. Pokud chcete psát hladce, jak vidíte v naší analýze, je vaší aplikací iA Writer.

Pinnacle Studio pro iPad

Jedna z nejpopulárnějších aplikací pro úpravy videa přichází na iPad. Snadno použitelná aplikace, pomocí které můžete rychle upravovat video, zvuk a fotografie. Úpravy klipů ve Filmovém pásu, přesné úpravy pomocí časové osy nebo přidávání přechodů, efektů nebo zvukové stopy jsou některé z věcí, které můžete udělat v Pinnacle Studio.

Squids Wild West pro iPad

Strategická hra-RPG Budete muset vytvořit tým hrdinů, kteří se zapojí do tahových bitev proti zlým krabům a krevetám. Toto pokračování hry Squids, ohromující grafika propojení podmořského světa s divokým západem.

A tady jsou čtyři aplikace pro iPad, o kterých si myslíme, že jsou zatím tento týden uváděny.

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google+ a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji!