Google Pixel 4 XL vypadal prázdně

Google Pixel 4 XL vypadal prázdně

Před několika dny se na webu objevily vysoce kvalitní obrázky a video, které nám ukazuje trojrozměrný model telefonu. Google Pixel 4 XL. Bude to jeden z hvězdných terminálů společnosti Google, kde můžeme vidět všechny funkce nových verzí Androidu v jejich maximální slávě.

Google Pixel 4 XLGoogle Pixel 4 XL

Nyní „dobře informovaný“ odborník s fyzickým přístupem k tomuto zařízení zveřejnil svůj první Živé fotografie Google Pixel 4 XL, tak, Skutečné fotografie Google Pixel 4 XL, tentokrát přišel v bílé verzi.

Pokud vezmeme v úvahu dříve publikovaná vykreslení (vytvořená designérem Jonasem Daehnertem) spolu s jejich skutečným obrazem, vidíme, že tato vykreslení jsou velmi úspěšná.

Tyto obrázky jsou zcela v souladu s tím, co se nám zobrazilo dříve, ale tentokrát jsou fotografie ze skutečného zařízení …

Google Pixel 4 XLGoogle Pixel 4 XL

V současné době vám nejsme schopni poskytnout žádná nová data nebo Funkce Pixel 4 XL… Budeme si muset být vědomi budoucích úniků.

To, co vám můžeme říct, je včera Google Pixel 3 a Pixel 3 XL snížily ceny přibližně o 200 $a ekvivalentní částka v eurech. Může tedy být vhodná doba na aktualizaci nebo aktualizaci smartphonu … zvláště pokud nechcete utratit všechny peníze, které budoucí Pixel 4 XL bude stát … Cena Google Pixel 4 XL bude pravděpodobně kolem 900 eurProto by mohl být velmi dobrý nápad vrátit se k předchozí verzi a využít ty nejlepší funkce, které Google nabízí, aniž byste platili přemrštěnou cenu.

Jak obvykle připomínáme, oznámení o uvedení těchto telefonů na trh se očekává v říjnu tohoto roku.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.